Реҷаи корӣ: 08:00 - 17:00
Шанбе 08:00 - 16:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе к. Мирзо Турсунзода 27 А
Маъмурият: 227-89-10 | Қабулгоҳ: +37-880-8818
ҶАДВАЛИ МАШҒУЛИЯТҲОИ ИТТИҲОДИҲОИ ТАЪЛИМИИ МУАССИСАИ ДАВЛАТИИ "МАРКАЗИ РУШДИ ИСТЕЪДОДҲОИ НАЗДИ САРРАЁСАТИ МАОРИФИ ШАҲРИ ДУШАНБЕ" БАРОИ СОЛИ ТАҲСИЛИ 2017-2018
Иттиҳодияи таълимӣ Ному насаби омӯзгор Ҷойи баргузорӣ Душанбе Сешанбе Чоршанбе Панҷшанбе Ҷумъа Шанбе
1 "Суханоро" Саидова Г.Қ. иттиҳодияи таълимии "Забон ва адабиёти тоҷик" 09.00 – 11.00 09.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
2 "Забон ва адабиёти тоҷик" Исломов Ш.И. иттиҳодияи таълимии "Забон ва адабиёти тоҷик"
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
3 "Гвардия русоведов" Купина Н.В. иттиҳодияи таълимии "Забони русӣ" 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
5 "Всемирная история" Богоутдинова Ф.Т. Хонаи омӯзгорон 09.30 – 11.30 09.30 – 11.30
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
6 "Права человека" Богоутдинова Ф.Т. Хонаи омӯзгорон
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
7 "Химикони болаёқат" Якубов З.Т. иттиҳодияи таълимии "Химия" 13.30 – 15.00 13.30 – 15.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 15.00 – 16.30 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 15.00 – 16.30
8 "Химикони наврас" Расулов С.А. иттиҳодияи таълимии "Химия"
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
9 "Химикони ҷавон" Бобоёров М. иттиҳодияи таълимии "Химия"
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
10 "Тайёрӣ ба барномасозӣ" Ҳакимова З.Ҷ. иттиҳодияи таълимии "Технол. информатсионӣ" 9.00 – 11.00 8.00 – 10.00 8.00 – 10.00 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00
11 "Барномасози ҷавон" Салимов Ш.А. иттиҳодияи таълимии "Технол. информатсионӣ" 13.00 - 15.00 13.00 - 15.00 13.00 - 15.00 13.00 - 15.00 13.00 - 15.00
15.00- 17.00 15.00- 17.00 15.00- 17.00
"Барномасозон" Ғафуров Р.Б. иттиҳодияи таълимии "Технол. информатсионӣ"
15.00- 17.00 15.00- 17.00 15.00- 17.00 15.00- 17.00 15.00- 17.00 15.00- 17.00
12 "Юные лингвисты" Набиева О.А. иттиҳодияи таълимии "Химия" 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00
13 "Лингвист" Маҳмудова Д.Ҳ. иттиҳодияи таълимии "Забони англисӣ" 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
14 "Астро-физикони наврас" Норов З.Ю. иттиҳодияи таълимии "Физика" 8.00 – 11.00 8.00 – 11.00 8.00 – 11.00
14.00 – 16.00 15.00 - 17.00 14.00 – 16.00 15.00 - 17.00 14.00 – 16.00 15.00 - 17.00
15 "Физикони болаёқат" Камолиддинов Ф.Ҷ. иттиҳодияи таълимии "Физика"
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
15 "Рузноманигор" Салимова Д.М. Хонаи омӯзгорон
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
16 "Забондон" Маматов О.С. иттиҳодияи таълимии "Забони англисӣ"
13.00 – 16.00 13.00 – 16.00 13.00 – 16.00 13.00 – 16.00 13.00 – 16.00
17 "Табиатшиносон" Хоҷамова М.Ю. иттиҳодияи таълимии "Биология" 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
18 "Математикони наврас" Ниёзов С.Н. иттиҳодияи таълимии "Математика" 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
22 "Забондони ҷавон" Мирзоева З.Ҷ. Хонаи омӯзгорон
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
23 "Ҳуқуқшиноси ҷавон" Норматов Ш.К. МТИК
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
24 "Математикони ҷавон" Асоев М.М. МТИК
14.00 – 16.00 15.00 – 17.00 14.00 – 16.00
25 "Таърихнигор" Неъматуллоев М.М. Хонаи омӯзгорон
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
26 "Ҳуқуқшиноси ҷавон" Ҳотамов Ф.М. МТИК
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
27 "Маркази тестӣ" Салихов Ф.С. интернати № 1 09.00 – 11.00 9.00 – 11.00 09.00 – 11.00 9.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
28 "Забон ва адабиёти тоҷик" Муллозода Р.Т. иттиҳодияи таълимии "Забон ва адабиёти тоҷик" 8.00 - 10.00
10.05 - 12.05
14.00 – 16.00
16.05 – 18.05

ШАРИКОНИ МО