ДУШАНБЕ 20.07.2018
ҶАДВАЛИ МАШҒУЛИЯТҲОИ ИТТИҲОДИҲОИ ТАЪЛИМИИ
МУАССИСАИ ДАВЛАТИИ "МАРКАЗИ РУШДИ ИСТЕЪДОДҲОИ НАЗДИ САРРАЁСАТИ МАОРИФИ ШАҲРИ ДУШАНБЕ"
БАРОИ СОЛИ ТАҲСИЛИ  2017-2018
Иттиҳодияи таълимӣ
Ному насаби омӯзгор
Ҷойи баргузорӣ
Душанбе
Сешанбе
Чоршанбе
Панҷшанбе
Ҷумъа
Шанбе
1
"Суханоро" Саидова Г.Қ. синфхонаи № 5 09.00 – 11.00 09.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
2
"Забон ва адабиёти тоҷик" Исломов Ш.И. синфхонаи № 5
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
3
"Гвардия русоведов" Купина Н.В. синфхонаи № 6 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
4
"Мир олимпиад математики" Муҳитдинов Ф.Х. синфхонаи № 7 08.00 – 09.30 08.00 – 09.30 08.00 – 09.30 08.00 – 09.30
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
5
"Всемирная история" Богоутдинова Ф.Т. синфхонаи № 9 09.30 – 11.30 09.30 – 11.30
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
6
"Права человека" Богоутдинова Ф.Т. синфхонаи № 9
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
7
"Химикони болаёқат" Якубов З.Т. синфхонаи № 10
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
8
"Химикони ҷавон" Абдуллоева Ф.М. синфхонаи № 11 09.00 – 11.00 09.00 – 11.00 09.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
9
"Подготовка к программированию" Ҳакимова З.Ҷ. синфхонаи № 12 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00
10 "Барномасози ҷавон" Салимов Ш.А. синфхонаи № 12 13.00 - 15.00 13.00 - 15.00 13.00 - 15.00 13.00 - 15.00 13.00 - 15.00
15.00- 17.00 15.00- 17.00 15.00- 17.00
11 "Юные лингвисты" Набиева О.А. синфхонаи № 13 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00
12 "Лингвист" Маҳмудова Д.Ҳ. синфхонаи № 13
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
13 "Астро-физикони наврас" Норов З.Ю. синфхонаи № 14 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
14 "Физикони болаёқат" Камолиддинов Ф.Ҷ. синфхонаи № 14
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
15 "Рузноманигор" Салимова Д.М. синфхонаи № 15 09.00 – 11.00 09.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
16 "Забондон" Маматов О.С. синфхонаи № 16 09.00 – 11.00 09.00 – 11.00 09.00 – 11.00
13.00 – 16.00 13.00 – 16.00 13.00 – 16.00 13.00 – 16.00 13.00 – 16.00 13.00 – 16.00
17 "Табиатшиносон" Хоҷамова М.Ю. синфхонаи № 17 08.30 – 10.30 08.30 – 10.30
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
18 "Математикони наврас" Ниёзов С.Н. синфхонаи № 18 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
19 "Математика" Каримов Р.А. синфхонаи № 19
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
20 "Физикони навраси болаёқат" Саидзода Қ.Б. синфхонаи № 20
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
21 "Наврасони забондон" Раҷабова Н.М. синфхонаи № 21 9.00 – 11.00 9.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
22 "Забондони ҷавон" Мирзоева З.Ҷ. синфхонаи № 21
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
23 "Ҳуқуқшиноси ҷавон" Норматов Ш.К. МТИК
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
24 "Математикони ҷавон" Асоев М.М. МТИК
15.00 – 17.00 15.00 – 17.00 15.00 – 17.00
25 "Таърихнигор" Неъматуллоев М.М. МТИК
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
26 "Ҳуқуқшиноси ҷавон" Ҳотамов Ф.М. МТИК
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
27 "Маркази тестӣ" Салихов Ф.С. интернати № 1 09.00 – 11.00 9.00 – 11.00 09.00 – 11.00 9.00 – 11.00
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
28 "Забон ва адабиёти тоҷик" Муллозода Р.Т. МТИК 8.00 - 10.00
10.05 - 12.05
14.00 – 16.00
16.05 – 18.05
29 "Химикони болаёқат" Расулов С.А. ДМТ
14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00
ШАРИКОНИ МО..