Душанбе 11.01.2019

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе

Натиҷаи даври сеюми Олимпиада (шаҳрӣ) аз фанни забони англисӣ байни хонандагони синфҳои 9-и муассисаҳои таҳсилоти миёнаи умумӣ

Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи  (даставӣ-наврасон) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони англисӣ»

 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Сабин Насир 8 М.Б.Президентӣ 53 1
2. Латипов Сухроб 8 МТМУ № 14 ФР 53 1
3. Малакбозова Инора 8 МТМУ №8 52 2
4. Амина Отамбек 8 М.Б.Президентӣ 51 3
5. Раҳмонова Нозанин 7 Гимназияи Иқтисодӣ 50
6. Шарипов Азиз 8 ЛБХБ 50
7. Зуҳуров Маҳмуд 8 М.Б.Президентӣ 49
8. Яванов Анушервон 8 МТМУ №42 49
9. Ҳафизов Парвиз 8 МТМУ №21 48
10. Мирзоева Рукмина 8 Литсейи № 1 47
11. Юсупова Суман 8 Литсейи № 2 47
12. Бахти Сарвин 7 Литсейи № 1 46
13. Изатова Шукрона 7 МТМУ №24 46
14. Муллабаева Асила 7 МТМУ №1 46
15. Раҷабов Парвиз 7 Литсейи № 2 46
16. Исмоилов Исмоил 8 Гимназияи № 53 45
17. Раджабов Абдураҳим 8 “Хотам ва ПВ” 45
18. Расулов Аҳмадҷон 6 Литсейи Техникӣ 45
19. Ҳамидов Абдулазиз 6 Литсейи № 1 45
20. Муртазоқулов Х 8 ЛБХБ 44
21. Нуралиева Санам 8 ЛБХБ 44
22. Каримов Юсуф 8 Гим. Тоҷикистон 42
23. Абдулвоҳидзода М 7 Гимназияи №1 41
24. Сафарова Ганҷина 8 Л.И.Президентӣ 40
25. Умедаи Назирхуча 8 Гимназияи №74 40
26. Дилрабои Саъдулло 7 Гимназияи № 1 39
27. Зардиев Мухайё Литсейи Раҳнамо 39
28. Шукронаи Алишер 8 Литсейи Раҳнамо 39
29. Ашурова Махина 8 Л.И.Президентӣ 38
30. Раҳимзода А 6 Гимназияи № 1 38
31. Асоева Мавлуда 8 Гимназияи № 1 37
32. Ашурова Мадина 8 Л.И.Президентӣ 36
33. Аҳроров Хоҷиакбар 6 Гимназияи № 1 31
34. Алишоев Рашод 6 Литсейи № 2 30
35. Амирбекова Ф 7 Гимназияи №74 27
36. Музаффарзода Ш 6 Гимназияи Иқтисодӣ 14
37. Асимова Ариана 7 “Хотам ва ПВ” --
38. Таджибаева М 7 “Хотам ва ПВ” --

Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони англисӣ»

 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Исупов Салим 9 МТМУ №51 51 1
2. Зарипов Насим 9 МТМУ№59 49 2
3. Наботова Дилноза 9 МТМУ№59 49 2
4. Турсунзаде Шервин 9 МТМУ№8 48 3
5. Алиева Азиза 9 МТМУ №21 44 3
6. Толибова Нурҷан 9 МТМУ №8 43 3
7. Ҷумаева Малика 9 МТМУ №17 43 3
8. Холов Фируз 9 МТМУ №8 41
9. Назриева Маҳина 9 МТМУ №72 40
10. Муродова Нигора 9 МТМУ №35 40
11. Мухторов Муин 9 МТМУ №42 39
12. Ҳалимова Умеда 9 МТМУ№67 39
13. Раҳматов Сорбон 9 МТМУ №57 38
14. Аҳроров Ислом 9 МТМУ №55 37
15. Ли Валерия 9 МТМУ №21 37
16. Оев Абдулло 9 МТМУ №97 37
17. Наҷафов Сорбон 9 МТМУ№77 31
18. Содиқов Сафарбек 9 МТМУ №7 31
19. Давлатова Аниса 9 МТМУ№82 26
20. Идиева Сурайё 9 МТМУ№43 21
21. Анварова Садия 9 МТМУ №14 РТСУ --
22. Васканян Даниил 9 МТМУ №14 РТСУ --
23. Лаврентьева Александра 9 МТМУ №6 Ф.Р. --
24. Мунисаи Пазмон 9 МТМУ №22 --
25. Ҳасанов Шервон 9 МТМУ№37 --
26. Самадов Шерзод 9 МТМУ №21 --
 
Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони англисӣ»
 
Ному насаб Синф Муассисаи таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Читен Александр 9 М.Б.Президентӣ 52 1
2. Зуҳуров Меҳрдод 9 М.Б.Президентӣ 52 1
3. Нурматова Аниса 9 М.Б.Президентӣ 51 2
4. Беҳбудов Муҳаммад 9 Л.Б.Х.Б 51 2
5. Катаев Суруш 9 М.Б.Президентӣ 50 3
6. Наимзода Мадина 9 Литсей №2 50 3
7. Қаюмова Рухшона 9 Литсей №2 50 3
8. Юсупова Беназир 9 Гимназияи Кафолат 50 3
9. Хомидова Шабнам 9 Гимназияи №53 49
10. Пирова Ясмин 9 Литсейи назди ДМТ 48
11. Муҳаммади Шокирҷон 9 Л.Б.Х.Б 46
12. Халилова Тахмина 9 Литсей №2 46
13. Тоиров Аскар 9 Литсейи назди ДМТ 45
14. Исломзода Бунафша 9 Литсейи Душанбе 44
15. Абдуғаниева Азиза 9 ЛБХБИ 43
16. Кучкорова Робияхон 9 ЛБХБИ 43
17. Латипов Барзу 9 Литсейи Душанбе 42
18. Азимова Замира 9 Л.Б.Х.Б 42
19. Вурал Сумейра 9 М.Байналмилалӣ 42
20. Ҳакимов Марҷона 9 Литсей №2 42
21. Фурқатзода Масрур 9 Л.И.Президентӣ 41
22. Мунисаи Пазмон 9 МТМУ № 22 41
23. Орзуи Умедҷон 9 Гимназияи №2 38
24. Самадов Азиз 9 Гимназияи Кафолат 38
25. Олимпур Пуё 9 Гим. Тоҷикистон 37
26. Умарова Тозагул 9 Гимназияи Низомӣ 36
27. Қодирова Шаҳзода 9 Гимназияи № 74 35
28. Назарова Мафтуна 9 Литсейи Раҳнамо 31
29. Идимадова Ирана 9 Гимназияи Кафолат 30
30. Алимардонзода Манзар 9 Гимназияи №2 22
31. Гулова Хосият 9 Литсейи Раҳнамо --
32. Муродов Навруз 9 Гимназияи № 74 --
 
Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони англисӣ»
 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Хамроев Алан 10 МТМУ №21 70 1
2. Ашурова Мадина 10 МТМУ №20 67 2
3. Меликова Ширин 10 МТМУ №55 63 3
4. Одинаев Фаррух 10 МТМУ №8 62 3
5. Юнусов Ҷасур 10 МТМУ №20 59 3
6. Назарзода Содиқ 10 МТМУ№72 57 3
7. Грещкиев  Илья 10 МТМУ №21 51
8. Абдураҳимов Муҳаммадҳусейн 10 МТМУ №42 50
9. Латипов Шуҷоат 10 47
10. Соколова Ирина 10 МТМУ №6 Ф.Р. 47
11. Исмоилов Иброҳим 10 МТМУ №55 46
12. Мирзоҷалолова Давлатсултон 10 МТМУ№90 46
13. Саидмуродов Юсуф 10 МТМУ №55 46
14. Анушервони Ҷумахон 10 МТМУ№77 45
15. Мирзоева Танзиля 10 МТМУ №58 45
16. Абдусаломов Неъматулло 10 МТМУ №58 44
17. Абдувҳобов Нушофарин 10 МТМУ №35 43
18. Валиев Амир 10 МТМУ №1 43
19. Бадалов Сиёвуш 10 МТМУ №42 39
20. Адилов Умар 10 МТМУ №42 38
21. Абдураҳмонов Султон 10 МТМУ №8 37
22. Исмоилов Исмоил 10 МТМУ №4 36
23. Шаропов Одинашо 10 МТМУ №1 36
24. Ҷумаева Наргис 10 МТМУ№32 30
25. Анваров Муборак 10 МТМУ№92 20
26. Иргашева Комила 10 МТМУ №40 15
27. Нилуфари Ш 10 МТМУ№66 4
28. Курбонова Сокина 10 МТМУ№66 --
29. Мирзоев Муҳаммадидрис 10 МТМУ№8 --
30. Мирзоева Фотима 10 МТМУ №8 --
31. Наҷмиддинова Миҷгона 10 МТМУ №31 --
32. Ҳикматуллозода Чаман 10 МТМУ №71 --
 
Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони англисӣ»
 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Исоматов Фаридун 10 Литсейи Душанбе 64 1
2. Муҳабатов Эраҷ 10 ЛБХБ 62 2
3. Комилов Комил 10 Гимназияи №53 61 3
4. Норбутаев Фазлиддин 10 ЛБХБ 60 3
5. Мирзоева Фотима 10 Литсейи МГУ 59 3
6. Дустмамадова Беҳноза 10 Гимназияи №1 56 3
7. Азизуллоева Шаҳноза 10 Гимназияи № 74 56 3
8. Мирхонова Дурдона 10 Ҳиммат 56 3
9. Ҳайдарова Фирўза 10 Гимназияи №53 53
10. Раҳматов Аҳмад 10 ЛБХБ 52
11. Сабагули Мурод 10 Литсейи Душанбе 51
12. Юсуфбекова Гулбута 10 Гим. Тоҷикистон 49
13. Абдукадирова Сабрина 10 Литсейи №1 48
14. Давлатзода Нигора 10 Л.И.Президентӣ 46
15. Алматова Шаҳноза 10 Л.И.Президентӣ 45
16. Мамаджанов Азиз 10 Литсейи назди МГУ 45
17. Шарипов Умар 10 Литсейи № 2 42
18. Шомуродзода Нишот 10 ЛБХБ 41
19. Исломова Малика 10 Литсейи № 2 40
20. Садыкова Нозанин 10 ЛБХБИ 40
21. Яқубов Фирдавс 10 Гимназияи Кафолат 39
22. Холиқов Масрур 10 Гимназияи №2 36
23. Абдулов Муҳибулло 10 Гимназияи №2 31
24. Ғозиев Муҳаммад 10 Литсейи назди ДМТ 30
25. Каримова Дилноза 10 Гимназияи № 74 23
26. Ниёзова  Мафтуна 10 Литсейи Тиҷорат 10
27. Аҳмадбекова Шоҳинахон 10 М.Байналмилалӣ --
28. Давлатзода Оиша 10 ЛБХБ --
29. Джурабоева Азиза 10 М.Байналмилалӣ --

  Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ  аз фанни «Забони англисӣ»
 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Одинаева Лола 11 МТМУ №14 РТСУ 73 1
2. Ҳафизов Парвиз 11 МТМУ №55 70 2
3. Файзиев Беҳзод 11 МТМУ №20 62 3
4. Бобохонова Меҳрубону 11 МТМУ №21 60 3
5. Мамадназарбекова Алсин 11 МТМУ №8 54
6. Муминова Нигора 11 МТМУ №78 54
7. Ноҷмонова Анора 11 МТМУ №92 54
8. Ёдгоров  Мансур 11 МТМУ №35 53
9. Ҳайдаров Довуд 11 МТМУ №42 53
10. Саидов Зоҳиршоҳ 11 МТМУ №1 49
11. НиёзовБахтовар 11 МТМУ №58 47
12. Солиев  Рустам 11 МТМУ №56 47
13. Дустмухаммедова Насиба 11 39
14. Муҳаммадюнуси А 11 МТМУ №76 39
15. Мадаминова Фотима 11 МТМУ №24 37
16. Ахмадов Фирдавс 11 МТМУ №66 33
17. Иноятзода Нуриддин 11 МТМУ №42 33
18. Эшонқулов Тоҳир 11 МТМУ №92 32
19. Назарова Суҳайло 11 МТМУ №10 29
20. Ҷумаева Дилрабо 11 МТМУ №91 18
21. Гулзода Шабнам 11 МТМУ №6 12
22. Қурбонова Зайнаб 11 МТМУ№17 --
23. Мирзоева Аниса 11 МТМУ №81 --
24. Нурматова Фараҳноз 11 МТМУ №20 --
25. Сафарова Амина 11 МТМУ №20 --
26. Файзуллозода Ш 11 МТМУ №7 --
  |
Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони англисӣ»
 
 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Раҳимов Исматулло 11 ЛБХБ 83 1
2. Беҳбудов Комрон 11 ЛБХБ 80 2
3. Асоев Саидмуҳаммад 11 ЛБХБ 69 3
4. Исроилова Фируза 11 М.Б.Президентӣ 64 3
5. Халимов Илҳом 11 Литсейи назди МГУ 62
6. Идиева Фараҳноз 11 Гимназияи №2 59
7. Каримов  Муҳаммад 11 М.Б.Президентӣ 58
8. Наҷотова Сунбула 11 ЛБХБИ 58
9. Оқилова Шаҳноза 11 Гимназияи №53 56
10. Абдужабборов Некрӯз 11 Литсейи Душанбе 55
11. Темурова Озода 11 Гимназияи №53 53
12. Сафарова Шоҳина 11 Литсейи №1 51
13. Ҷалолова Мафтуна 11 Гимназияи №53 50
14. Худойдодов Абуалӣ 11 ЛБХБИ 50
15. Раджабова Наима 11 Литсейи назди МГУ 49
16. Рамазонзода Шуҳрат 11 ЛБХБИ 49
17. Маҳинбонуи Саъдулло 11 Гимназияи №1 44
18. Лашкарова Амина 11 Гимназияи №1 43
19. Шокиров Некрӯз 11 ҲИММАТ 31
20. Мирзоева Томирис 11 М.Байналмилалӣ --
21. Муродалиева Амина 11 М.Б.Президентӣ --
22. Ҳақназарова Амина 11 М.Байналмилалӣ --
23. Тошматова Фарзона 11 М.Байналмилалӣ --
24. Шералиева Дурахш 11 ЛБХБИ --
 

ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.