Душанбе 28.01.2021

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ
СИНФҲОИ 9-10

НАТИҶАИ

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ ФАННИ «ЗАБОНИ АНГЛИСӢ»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Эссе Тест Холи бадастоварда Ҷой
1. Зарвони Комрон 9 МТМУ №8 И.Сомонӣ 45 40 85 1
2. Рустамзода  Умеда Илҳомовна 10 МТМУ№43 Сино 40 38 78 2
3. Негматова Фарин Ғайратовна 9 МТМУ №20 Шоҳмансур 45 32 77 3
4. Маматов Шералӣ Алишерович 9 МТМУ №8 И.Сомонӣ 45 28 73 3
5. Латипов Суҳроб Рустамович 10 МТМУ №14 ФР И.Сомонӣ 45 26 71  
6. Исупов Салимҷон Анварович 10 МТМУ№51 Фирдавсӣ 40 30 70  
7. Валиева Аниса Сарватовна 9 МТМУ №1 И.Сомонӣ 35 34 69  
8. Таджибаев АзизТоҳирович 9 МТМУ №1 И.Сомонӣ 35 34 69  
9. Рабиев Шоҳрух Умедович 9 МТМУ №101 Сино 35 34 69  
10. Алӣ  Юсуфӣ 9 МТМУ №54 Сино 45 24 69  
11. Ибрагимов Шаҳзод Азизович 10 МТМУ№42 Фирдавсӣ 30 34 64  
12. Анушервони  Фахриддин 10 МТМУ №101 Сино 30 34 64  
13. Кассобов  Ғолиб  Лоиқович 10 МТМУ №54 Сино 35 28 63  
14. Джобирова Зуҳал Тоҳировна 10 МТМУ №48 Шоҳмансур 30 32 62  
15. Бобоев Анушервон Ҷамшедович 10 МТМУ №1 И.Сомонӣ 25 36 61  
16. Изатова Шукрона Анваровна 9 МТМУ№24 Фирдавсӣ 35 26 61  
17. Раҳмонов Муҳибулло Ибодуллоевич 10 МТМУ №55 Шоҳмансур 30 26 56  
18. Эмомова Парвина Саъдуллоевна 9 МТМУ №29 Шоҳмансур 35 20 55  
19. Ҳайбуллоева Дилноза Ҳодиевна 10 МТМУ №55 Шоҳмансур 35 18 53  
20. Фатҳиддини Фаслиддин 9 МТМУ №80 Сино наомад  

НАТИҶАИ

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ ФАННИ «ЗАБОНИ АНГЛИСӢ»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Эссе Тест Холи бадастоварда Ҷой
1. Наҷмуддинова Маҳина Зиёвуддиновна 10 ЛБХБ Сино 50 42 92 1
2. Ишанова Аниса Умедовна 9 Литсейи №3 И.Сомонӣ 45 46 91 2
3. Раҷабов Парвиз Меҳрубонович 9 Литсейи №2 Сино 45 46 91 2
4. Козими Мирбадеъ 10 Литсейи №3 И.Сомонӣ 50 40 90 3
5. Амирхусрави  Парвиз 10 М.Б.Президентӣ Сино 50 38 88  
6. Назарова Азизахон Саиджаровна 10 Литсейи Президентӣ Сино 50 38 88  
7. Сабин  Насир 10 М.Б.Президентӣ Сино 50 36 86  
8. МалакбозоваЗеварнисоМалакбозовна 9 Литсейи №1 И.Сомонӣ 50 34 84  
9. Исмаилова Камила Рустамовна 9 М.Б.Президентӣ Сино 45 36 81  
10. Ботуров Зафарҷон  Сафарбоевич 9 Гимназияи №74 Фирдавсӣ 45 36 81  
11. Хушназаров Ислом Фуркатович 10 Гимназияи №74 Фирдавсӣ 45 36 81  
12. Малакбозова Инора 10 Литсейи №1 И.Сомонӣ 50 30 80  
13. Давлатёрова Назарбахт Фирузовна 9 Литсейи Президентӣ Сино 45 32 77  
14. Малакбозов Тупчӣ 9 Литсейи №1 И.Сомонӣ 50 26 76  
15. Соловьёв Артём Алексеевич 9 МТМУ №6 ФР Шоҳмансур 40 34 74  
16. Мамадраҳимзода Меҳралӣ  Орзу 10 Гим. Иқтисодӣ Сино 40 28 68  
17. Умарова Тахмина  Баҳромовна 10 Гимназияи №74 Фирдавсӣ 30 32 62  
18. Абдулҳафизова Анаҳита 10 Гимназияи Тоҷикистон Шоҳмансур 40 22 62  
19. Бобоев Абдулло 10 ЛБХБ Сино 35 26 61  
20. Асоев Амирҷон Раҳматуллоевич 9 Гимназияи  Иқтисодӣ Сино 25 22 47  
 

ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.