Душанбе 28.01.2021

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ
СИНФҲОИ 9-10

НАТИҶАИ

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ ФАННИ«БИОЛОГИЯ»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Тест Кори хаттӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Ибодуллоев Ёқубҷон Руствмҷонович 10 МТМУ №66 Сино 40 43 83 1
2. Расулова Ситора Сунатуллоевна 10 МТМУ №48 Шоҳмансур 30 47,1 77,1 2
3. Шокирова Лайло Воҳидовна 9 МТМУ №63 Шоҳмансур 32 38 70 3
4. Каримов Додихудо 10 МТМУ№69-Р Сино 22 40,5 62,5 3
5. Исломова Лола Авазбеговна 10 МТМУ №32 Сино 16 44,5 60,5
6. Назарзода Мадина Ҳаким 10 МТМУ№24 Фирдавсӣ 26 32 58
7. Фозилова Умеда Зулфиқоровна 9 МТМУ №63 Шоҳмансур 22 34 56
8. Шарипова Маҳинабону Меҳробовна 10 МТМУ №16 Шоҳмансур 20 35,5 55,5
9. Низомова Амалия Бахтиёровна 10 МТМУ №14 ФР И.Сомонӣ 18 30 48
10. Саидова Нигина Музаффаровна 9 МТМУ №44 И.Сомонӣ 22 21,6 43,6
11. Лоиқова Сабрина Раҷовна 9 МТМУ №44 И.Сомонӣ 28 15 43
12. Абдуева Муҳарамма Абдусаломовна 10 МТМУ№51 Фирдавсӣ 24 18,5 42,5
13. Раҷабов Беҳруз Баҳодурович 9 МТМУ №8 И.Сомонӣ 12 19 31
14. Нилуфари Бахтиёр 9 МТМУ  №97 Сино 14 16 30
15. Аҳророва Мунаввара 10 МТМУ №8 И.Сомонӣ 14 15,4 29,4
16. Давлатова Амина 9 МТМУ №44 И.Сомонӣ 12 13,6 25,6
17. Шаҳидуллозода Фарангис 9 МТМУ № 5 Фирдавсӣ 14 3 17
18. Тешаев Дилшод Нусратуллоевич 10 МТМУ №56 Сино 8 5,5 13,5

НАТИҶАИ

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ ФАННИ«БИОЛОГИЯ»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Тест Кори хаттӣ Холи бадасоварда Ҷой
1. Валиев Мунаввархон Исломхонович 10 Литсейи №3 И.Сомонӣ 40 56,5 96,5 1
2. Акрамзода Нозира Ҷамшедовна 10 ЛБХБ Сино 34 56 90 2
3. Бобоёров Абубакр 10 Гимназияи №2 Шоҳмансур 38 51 89 3
4. Бобоёрова Сабрина Муҳаммадовна 9 Гимназияи №2 Шоҳмансур 40 41,7 81,7 3
5. Гулаев Суҳроб Сафаралиевич 10 Гимназияи №74 Фирдавсӣ 40 40 80 3
6. Сабирова Сафия Баҳриддиновна 9 ЛБХБ Сино 22 20 42
7. Олимов Абдухалил Саидмуродович 9 Литсейи №2 Сино 22 18,6 40,6
8. Вализода Марзия Бахтиёр 10 Литсейи Президентӣ Сино 12 27,2 39,2
9. Туманова Лола Аҳмадҷоновна 9 ЛБХБ Сино 26 12 38
10. Паринози Парвин 10 Литсейи №2 Сино 16 21 37
11. Мусоева Парисо Ҷалолиддиновна 9 ЛБХБ Сино 22 14 36
12. Нуров Сироҷиддин  Темирович 9 Гимназияи №74 Фирдавсӣ 20 15 35
13. Ёгибеков Суннатулло 10 Гимназияи №74 Фирдавсӣ 16 7 23
 
 
ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.