Душанбе 11.01.2019

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе

 Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (даставӣ-наврасон) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Биология»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Ибодуллоев Ёқубҷон 8 МТМУ №66 65 1
2. Судурзода Меҳрангез 8 Литсейи № 2 45 2
3. Ёралиева Дилноза 8 МТМУ №86 42 3
4. Бахтиёри Хайриддин 5 Литсейи Душанбе 42 3
5. Акрамзода Нозира 8 ЛБХБ 40
6. Каримова Амалия 7 Л.И.Президентӣ 39
7. Асайниев Бехруз 7 Л.И.Президентӣ 37
8. Акбарова Шукрия 8 МТМУ №37 34
9. ВализодаМарзия 8 Л.И.Президентӣ 34
10. Худойдодова Назримо 7 МТМУ №42 26
11. Тахминаи Алишер 8 Литсейи № 2 21
12. Тахтаева Амина 8 ЛБХБ 19
13. Раҳимзода Абдумаҷид 8 Гимназияи № 1 18
14. Сафарова Шукрона 7 Гимназияи №74 18
15. Разакова Эсмигул 6 Литсейи № 2 17
16. Солеҳов Шервон 8 Гимназияи № 1 16
17. Саидов Муҳаммад 8 Гимназияи № 1 15
18. Ҳайдарова Раъно 8 ЛБХБ 15
19. Шарофова Наргис МТМУ №11 15
20. Алиева Элина 8 “Хотам ва ПВ” 14
21. Сатторова Фариза 8 ЛБХБИ 14
22. Бобохонова Дилноза 7 МТМУ №55 13
23. Мирзохонова Нилуфар 7 Литсейи ДМТ 13
24. Саидова Нигина 7 МТМУ №44 13
25. Аймахмадов Некруз 7 МТМУ №39 12
26. Тоҳирова Рисолат 7 МТМУ №20 12
27. Кенҷаев Ҳамза 8 “Хотам ва ПВ” 11
28. Ситдикова Даяна 8 Литсейи Душанбе 11
29. Каримов Сино 8 МТМУ №55 10
30. Сафаров Ислом МТМУ №69 10
31. Кабирова Меҳрона 7 МТМУ №44 9
32. Аминаи Абўалӣ 7 МТМУ №44 8
33. Лоиқова Сабрина 7 МТМУ №44 7
34. Нуракова  Амина 8 МТМУ №77 7
35. Абдураҳимов Абдулло 8 МТМУ №55 6
36. Бандаева Самина 8 “Хотам ва ПВ” -
37. Маҳмадиева Фарида 8 ЛБХБ -
38. Саймудинова Назира 6 Литсейи № 2 -
39. Шарипова Оиша 6 МТМУ №51 -

 Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Биология»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Самиева Суман 9 МТМУ№60 44 1
2. Саторова Зилола 9 МТМУ№32 40 2
3. Солиева Фараҳноз 9 МТМУ№55 36 3
4. Лисянова Дарья 9 МТМУ №14 36 3
5. Қурбонова Мерджен 9 МТМУ№66 35 3
6. Шарифи Шамила 9 МТМУ №24 32
7. Исмоилова Лола 9 МТМУ№32 31
8. Назуров Муҳибулло 9 МТМУ №24 30
9. Ибодова Шаҳноза 9 МТМУ  № 48 29
10. Мафтунаи Комилҷон 9 МТМУ №76 28
11. Давлатов Рамазон 9 МТМУ №77 27
12. Шукурова Нозанин 9 МТМУ №14 27
13. Фараҳнози Боймурод 9 МТМУ№98 27
14. Амирзодаи Руҳафзо 9 МТМУ №42 25
15. Лоренц Ясмина 9 МТМУ №14 21
16. Азимова амина 9 МТМУ№ 6 ФР 19
17. Шарипова Манижа 9 МТМУ№46 17
18. Буриева Зебо 9 Интернати № 1 17
19. Раҷабова Фирўза 9 МТМУ №100 16
20. Шарипов Икром 9 МТМУ№38 16
21. Сангова Мадина 9 МТМУ№90 14
22. Ҳусейнова Зарина 9 МТМУ№93 14
23. Холова Мафтуна 9 МТМУ №41 12
24. Идибекова Гулрухсор 9 МТМУ №57 11
25. Сатторов Комрон 9 МТМУ №8 7
26. Муҳаммади Шералӣ 9 МТМУ №39 -
27. Холматова Дилноза 9 МТМУ№94 -
28. Амалов А 9 МТМУ№54 -

Натиҷаи даври сеюми  Олимпиадаи (шаҳрӣ) фанни  хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Биология»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Валиев Мунаввар 9 Литсейи №2 98 1
2. Судурзода Фараҳноз 9 Литсейи №2 97 1
3. Ёрзода Фотима 9 Л.И.Президентӣ 76 2
4. Сатторова Бибираҷаб 9 Гимназияи №1 74 3
5. Ёрзода Зуҳро 9 Л.И.Президентӣ 73 3
6. Давлатбеков Шамс 9 ЛБХБ 65 3
7. Пулотова Муниса 9 ЛБХБ 57
8. Мамадҷонов Зокир 9 ЛБХБ 56
9. Паринози П 9 Литсей №2 47
10. Ғафорова Мафтуна 9 Литсейи Душанбе 42
11. Гулова Хосият 9 Литсейи Раҳнамо 39
12. Намозова Томирис 9 Л.И.Президентӣ 39
13. Саматова Робиябону 9 Литсей №2 39
14. Зоирова Маҳина 9 ЛБХБ 37
15. Раҳимова Сабрина 9 36
16. Мирзоева Меҳрона 9 Литсей №2 35
17. Абдулхайзода Умеда 9 Литсейи Соҳибкорӣ 34
18. Забарова Лайло 9 ЛБХБ 34
19. Шарипова Маҳина 9 ЛБХБИ 31
20. Умедаи Шариф 9 Литсейи Соҳибкорӣ 30
21. Шовалиева Тазарфбегим 9 Литсей №2 27
22. Эрнаева Рухсора 9 Литсейи назди ДМТ 26
23. Мадинабонуи Алишер 9 Литсей №2 26
24. Оишамоҳи Қубодулло 9 Гимназияи Ҳиммат 25
25. Иматшоева Нозукмо 9 Литсейи №1 25
26. Шарифов Муҳаммадҷон 9 ЛБХБИ 22
27. Гулов Шуҳрат 9 Литсейи Соҳибкорӣ 21
28. Марупова Фариза 9 Гимназияи №53 21
29. Холова Мафтуна 9 ЛБХБ 21
30. Каримов Мухаммад 9 Литсейи №1 20
31. Қаҳорова Комила 9 Гим. Тоҷикистон 17
32. Боев Муҳаммадрофе 9 Гимназияи №2 12
33. Шукронаи Шорух 9 Литсейи назди ДМТ -

Натиҷаи даври сеюми  Олимпиадаи (шаҳрӣ) фанни  хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Биология»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Муродова Шифо 10 МТМУ №1 85 1
2. Холзода Саъдӣ 10 МТМУ №48 62 2
3. Ҳусейнова Дилноза 10 МТМУ№31 60 2
4. Кудратова Шахзода 10 МТМУ №5 57 3
5. Ишимбаев Муҳаммадҷон 10 МТМУ №75 55 3
6. Абдукаримзода Дилором 10 МТМУ №72 55 3
7. Ҳакимзода Сабина 10 МТМУ№90 55 3
8. Сафаров Алиҷон 10 МТМУ №72 48
9. Нодирпур Тахмина 10 МТМУ №55 41
10. Баҳоракова Меҳрона 10 МТМУ №36 39
11. ҲасановаНазира 10 МТМУ №78 37
12. Ҳалимова Муфарраҳ 10 МТМУ №1 37
13. Муродова Ситора 10 МТМУ№60 36
14. Бобоева Манзура 10 МТМУ №24 35
15. Шарипова Ганҷина 10 МТМУ№66 33
16. Шоҳзиёев Валиҷон 10 МТМУ №4 29
17. Холова Шукрона 10 МТМУ №51 27
18. Шомастова Малика 10 МТМУ №35 26
19. Ҷамилов Аваёхоҷа 10 МТМУ№93 25
20. Валиев Маҳмуд 10 МТМУ №1 24
21. Асатулозода Ҳ 10 МТМУ№56 24
22. Ҳалимзода Раҳмон 10 МТМУ №63 18
23. Эраҷи Солеҳ 10 МТМУ№98 18

 Натиҷаи даври сеюми  Олимпиадаи (шаҳрӣ) фанни  хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Биология»



Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Шукурова Д 10 Литсей №2 81 1
2. Исмоили Дилноза 10 Л.И.Президентӣ 76 2
3. Акрамов Диёр 10 Л.И.Президентӣ 76 2
4. Ҳалимова Шукрона 10 Литсей №2 73 3
5. Шарифзода Нисо 10 ЛБХБ 70 3
6. Абдуллоева Мавзуна 10 ЛБХБИ 64
7. Убайдуллоева Мадина 10 Литсей №2 58
8. Шарипов Шараф 10 Литсейи №1 56
9. Аюбова Малика 10 ЛБХБ 47
10. Музафарова Марьям 10 ЛБХБИ 44
11. Умаров Умед 10 Л.И.Президентӣ 39
12. Нуриддинова Давлатби 10 ЛБХБ 36
13. Соибов Исроил 10 Гимназияи №53 33
14. Шодиев Муҳаммад 10 Литс. назди ДМТ 31
15. Шарипова Танзила 10 Литсейи Тиҷорат 30
16. Ҳаитбоеваш 10 Литсейи Душанбе 28
17. Шукуров Шаҳром 10 Литс.назди ДМТ 26
18. Шеров Амир 10 Литсейи №1 26
19. Рустамова Дилноза 10 Гимназияи Низомӣ 24
20. Шарифзода Зумрат 10 Гимназияи №2 23
21. Абдураҳимова Фариза 10 ЛБХБ 23
22. Ризоев Муҳаммад 10 Литс. назди ДМТ 22
23. Раҷабов Бобоҷон 10 Гимназияи №53 20
24. Ахмедова Манижа 10 Гимназияи № 74 19
25. Меҳрангези Музафар 10 Гимназияи Ҳиммат 19
26. Мирзоев Маҳфузулло 10 Гимназияи №2 15
27. Бобоева М 10 Литсейи Душанбе 13
28. Имомбердиева Нилуфар 10 Г.Иқтисодӣ 13
29. Назарова Шахноза 10 Гимназияи №1 13
30. Шерматова Шаҳло 10 Гим. Тоҷикистон -

Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Биология»

 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Садиқов Саидамир 11 ЛБХБ 67 1
2. Каримова Умеда 11 ЛБХБ 66 2
3. Алиев  Дилшод 11 Литсейи №2 65 3
4. Саидзода Умеда 11 Литсейи №2 64 3
5. Кабиров Шаҳриёр 11 ЛБХБ 62
6. Пулатов Искандар 11 Л.И.Президентӣ 54
7. Меликова Насима 11 Гимназияи №1 53
8. Додхоев Саидолим 11 ЛБХБ 51
9. Раҳимова Рисола 11 Гимназияи  №2 48
10. Ҳоҷиев Ҷамшед 11 Гимназияи № 74 47
11. Мирзоев Умед 11 Л.И.Президентӣ 43
12. Мирзоев Шӯҳрат 11 Литсейи Тиҷорат 42
13. Акрамова Меҳрангез 11 Гимназияи № 74 39
14. Хидирова Фариза 11 Литсей №2 38
15. Абдуллоев Азамат 11 Гимназияи №53 38
16. Шахбозова Дилрабо 11 Литсей №2 37
17. Абдулхаева Мария 11 Литсейи назди МГУ 35
18. Зебуниссои Алихон 11 Гимназияи №53 34
19. Тахминаи Бахтиёр 11 ЛБХБИ 30
20. Розиқова Маҳинбону 11 Гимназияи №53 30
21. Убайдуллоев Мухаммад 11 Литсей №2 24
22. Раҳимзода Меҳрангез 11 Литсейи ДМТ 23
23. Тӯйчиева Парвина 11 Литсей №2 19
24. Пулотова Малоҳат 11 Гимназияи №53 17
25. Самиев Меҳриддин 11 Гимназияи №53 16
26. Назарзода Тоҳирҷон 11 Литсейи ДМТ -
27. Азизова Таманно 11 Литсей №2 -
28. Норов Дилшод 11 Литсей №2 -

Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Биология»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Сумаяи Махмадрасул 11 МТМУ № 98 76 1
2. Орипова Муниса 11 МТМУ №36 63 2
3. Убайдуллозода Чаманоро 11 МТМУ №12 53 3
4. Сангалиев Шоҳрух 11 МТМУ №48 53 3
5. Самандарова Гулноз 11 МТМУ №21 51
6. Курбонова Гунча 11 МТМУ № 66 50
7. Маҳмадёров Сорбон 11 МТМУ №42 49
8. Љумаева Шукрия 11 МТМУ №15 46
9. Мансурова Саодат 11 МТМУ №14 РТСУ 41
10. Охунова Шаҳноза 11 МТМУ № 88 40
11. Аҳруло Урунов 11 МТМУ №10 39
12. Ҳамидова Ибодат 11 МТМУ №1 37
13. Сулая Лола 11 МТМУ №48 36
14. Бегматова Тахмина 11 МТМУ № 88 36
15. Гаибова Махина 11 МТМУ №28 33
16. Ниёзова Гуландом 11 МТМУ №34 32
17. Содиқов Меҳрубон 11 МТМУ №77 32
18. Бобоева Зулайхо 11 МТМУ №77 29
19. Марупова Оля 11 МТМУ №35 26
20. Пирова Зарина 11 МТМУ №72 16
21. Умеди Насим 11 МТМУ № 50 -
22. Саъдиҷони Бахтиёр 11 МТМУ № 92 -
23. Раджабова Сабрина 11 МТМУ № 92 -
24. Батинкова Надежда 11 МТМУ №42 -
 
 
ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.