Душанбе 11.01.2019

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе

Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи  (даставӣ-наврасон) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Физика»
 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Камолиддинзода Мухаммадхуҷа 8 “Хотам ва ПВ” 30 1
2. Муродзода Эмомалӣ 8 “Хотам ва ПВ” 30 1
3. Саидаҳтамов Саидансор 8 “Хотам ва ПВ” 30 1
4. Қаландаров  Давлатманд 8 ЛБХБ 21 2
5. Шербоев Муҳаммадюсуф 8 ЛБХБ 20
6. Ҷураев Алимардон 8 ЛБХБ 15
7. Одинаева Мадина 8 ЛБХБ 12
8. Султонов Амирҳамза 8 Л.И.Президентӣ 9
9. Ганиева Азиза 8 Гимназияи №9 8
10. Гиясов Наджибулло 6 Литсейи № 1 7
11. Ёрова Меҳрона 8 Гимназияи № 2 6
12. Назриев Алишер 8 Литсейи ДМТ 6
13. Файзиддини Зайниддин 8 МТМУ №78 6
14. Абдурахимова Мунавара 8 Литсейи Душанбе 5
15. Давлатов Ҷамил 8 МТМУ № 55 4
16. Икромова Фарзона 7 Литсейи Тичорат 2
17. Сафарова Руҳафзо 8 Гимназияи №1 2
18. Сафаров Юнус 8 Гимназияи №1 2
19. Камолиддинов  Хушанг 8 Литсейи № 2 1,5
20. Ахмедов Умед 7 Гимназияи Иқтисодӣ 0
21. Нарзиқулова Мафтуна 7 Литсейи № 2 0
22. Орзуева Шабнам 7 МТМУ №72 0
23. Самиев Комилҷон 7 Литсейи № 1 0
24. Шарипова Мехринисо 7 МТМУ №77 0
25. Маликдоди Муллофайзулло 8 Л.И.Президентӣ --
26. Муҳаммад Бхат 8 М.Б.Президентӣ --
27. Нурмуҳаммадов Довуд 7 М.Б.Президентӣ --
28. Раҷабов Қурбоналӣ 8 Литсейи № 2 --
29. Розиқов Муҳаммад 7 М.Б.Президентӣ --
30. Эргашев Нуриддин 8 Гимназияи №9 --

  Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Физика»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Раҳимқулова Озода 9 МТМУ №100 11 1
2. Собирҷони Мирзоалӣ 9 МТМУ №57 7,5 2
3. Файзуллозода С 9 МТМУ №97 7,5 2
4. Маҳкамов Манучеҳр 9 МТМУ№66 5
5. Ходжиматов Далер 9 МТМУ №6 Ф.Р. 5
6. Кудратова Шукрона 9 МТМУ №5 2,25
7. Одинаева Мину 9 МТМУ№98 2,25
8. Қалухшоева Маҳмаш 9 МТМУ№66 2
9. Мавлонбии Субҳон 9 МТМУ №29 2
10. Дастури А 9 МТМУ №28 1,5
11. Комрони Субҳонзод 9 МТМУ №29 1,25
12. Махмадова Фарзона 9 МТМУ №78 1,25
13. Ҳафиззода Дилором 9 МТМУ №18 1,25
14. Азизов Анушервон 9 МТМУ№91 0
15. Дустов Амир 9 МТМУ №10 0
16. Манижаи Абдуманон 9 МТМУ №10 0
17. Собиров Ораз 9 МТМУ№92 0
18. Таджибаева Шаҳзода 9 МТМУ №1 0
19. Шодмонов Хуршед 9 МТМУ №78 0
20. Шоева Мавлуда 9 МТМУ №10 0
21. Худойбердиева Мунира 9 МТМУ№66 --

Натиҷа  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Физика»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Юсупов Абдуллоҷон 9 Л.Б.Х.Б 25 1
2. Абдулҳамидов Абдураҳим 9 20,25 2
3. Боқиев Муҳаммад 9 Л.Б.Х.Б 17 3
4. Алабердиева Сайёхат 9 Гимназияи № 74 17 3
5. Давлатҷонов Рустам 9 Л.Б.Х.Б 7,5
6. Рафиев Шоҳрӯз 9 ЛБХБИ 5
7. Фахриддинов Нурулло 9 Литсейи Душанбе 2
8. Гулмуродзода Илҳомҷон 9 ЛБХБИ 1,5
9. Давлатов Исматулло 9 Гимназияи №2 0,5
10. Зарипов Рамазон 9 Гимназияи № 74 0,5
11. Мирзозода Беҳруз 9 Гимназияи № 74 0,5
12. Алиев Зокир 9 Гимназияи №2 0
13. Илёсов Асадулло 9 Литсейи Душанбе 0
14. Неъматова Саёҳат 9 Гимназияи №53 0
15. Ҳакимов Хуршед 9 Л.И.Президентӣ 0
16. Самадова Тамирис 9 Литсейи №1 0
17. Шарипов Ҳасан 9 Литсейи назди ДМТ 0
18. Алимов Олим 9 Гим.Тоҷикистон --
19. Муродова Мадина 9 Гимназияи Низомӣ --
20. Ризоева Меҳрона 9 Литсейи назди ДМТ --
21. Умарова Тозагул 9 Гимназияи Низомӣ --

  Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Физика»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Ҷононов Шерзод 10 МТМУ№37 10 3
2. Шоҳрўзи Абдукарим 10 МТМУ№60 5
3. Маҷидов Фараҳиддин 10 МТМУ№64 4
4. Давлатова Моҳбону 10 МТМУ №55 3
5. Арбобзода Малика 10 МТМУ№98 2,5
6. Нуралиева Парвона 10 МТМУ №18 2,5
7. Ҳомидов Неъмат 10 МТМУ№56 2,5
8. Куканбекова Фазилат 10 МТМУ №12 2
9. Мирсаидов Додварз 10 МТМУ №78 1,5
10. Абдухалилова Манижа 10 МТМУ №70 1
11. Ҷумаев Умед 10 МТМУ№32 1
12. Муродов Сиёвуш 10 МТМУ №100 1
13. Раҷабов Ҳабибулло 10 МТМУ №16 1
14. Далимов Муҳаммад 10 МТМУ №45 0
15. Зулҳиҷаи Нуралӣ 10 МТМУ №48 0
16. Каримов Аъзамчон 10 МТМУ №17 0
17. Ҳайбуллоева Ш 10 МТМУ№80 0
18. Умурзоқова Макнуна 10 МТМУ№94 0
19. Ҳазратова Эркамо 10 МТМУ №24 0
20. Оқилзода Навбаҳор 10 МТМУ №52 --
21. Рудобаи Гулкор 10 МТМУ №10 --
22. Файзуллозода Саид 10 МТМУ№97 --

  Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Физика»  

 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Пиров Далер 10 Ҳотам ва П.В. 25 1
2. Абдуев Алиҷон 10 ЛБХБИ 20 2
3. Сангинов Алимухаммад 10 Литсейи назди ДДМ 12 3
4. Сатторов Акрамҷон 10 Л.Б.Х.Б 12 3
5. Шамсиев Яҳё 10 Хотам ва ПВ 10,125 3
6. Саломатшоев Темур 10 Ҳотам ва П.В. 10 3
7. Мамаджанов Азиз 10 Литсейи назди ДДМ 4
8. Ғафурзода Алиҷон 10 Литсейи техникӣ 3
9. Рауфов Шоҳруз 10 Л.Б.Х.Б 3
10. Курбанова Мохира 10 Литсейи назди ДДМ 2
11. Абдураҳмонов Исмоил 10 Литсейи Душанбе 1
12. Анақулова Тахмина 10 Гимназияи № 74 1
13. Аъзамхонзода Шаҳром 10 Литсейи № 2 1
14. Бобоев Исмоил 10 Литсейи назди ДМТ 1
15. Азамов Тимур 10 Литсейи назди ДДМ 0
16. Амиров Амин 10 Гимназияи № 74 0
17. Суҳбатова Дилноза 10 Гимназияи Низомӣ 0
18. Маҳмадқулова Зарнигор 10 Гимназияи Низомӣ 0
19. Азизов Собир 10 Литсейи назди ДМТ --
20. Давлатбеков Аслан 10 Литсейи назди МГУ --
21. Мадина Бобомуродова 10 Л.Б.Х.Б --
22. Николаев Ярослав 10 Литсейи Душанбе --

  Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Физика»  

 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Матробиёни Насим 11 МТМУ №37 47 1
2. Бурихонзода Муҳаммадшариф 11 МТМУ №24 27 2
3. Исмоилов Сорбон 11 МТМУ №17 25 3
4. Садафмои Амрохон 11 МТМУ №11 5

  Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Физика»  

 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Ҳасанов Фараҳманд 11 Хотам ва ПВ 82 1
2. Юсуфов Изатулло 11 ЛБХБ 73 2
3. Насруллоҳ Яҳёзода 11 ЛБХБ 72 2
4. Муродзода Муҳаммад 11 Хотам ва ПВ 46 3
5. Холов Юсуфҷон 11 ЛБХБ 42
6. Бобомуродов Абдуҷаъфар 11 Литсейи №1 30
7. Ахмедов Ш 11 Литсейи МГУ 20
8. Усмонова Муноҷот 11 Гимназияи Низомӣ 17
9. Мирзоев Рустам 11 Хотам ва ПВ --
 

ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.