Душанбе 11.01.2019

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе

Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (даставӣ-наврасон) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «География»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Хафизов Парвиз 7 Л.И.Президентӣ 34 1
2. Зарифи Усмон 8 Литсейи Душанбе 32,5 2
3. Сорбони Сироҷиддин 6 МТМУ №32 32 3
4. Нуралиев Камолиддин 8 Л.И.Президентӣ 32 3
5. Сулаймонов Акрам 8 ЛБХБ 31
6. Маҳмадов Султон 8 ЛБХБ 30,5
7. Мустафои Зайдулло 7 Литсейи № 2 29,5
8. Нурулозода Бехруз 8 Л.И.Президентӣ 29,5
9. Маҳмадхоҷаев А 8 Литсейи Раҳнамо 29
10. Ҳусейнова Нозанин 8 Гимназияи № 53 29
11. Гадоева Фарзона 7 Литсейи Душанбе 27
12. Абдуѓаффоров Абдуѓаффор 6 Гимназияи № 1 26,5
13. Ғафуров Муҳаммад 8 Литсейи Раҳнамо 26
14. Ходжаев Алиҷон 7 Литсейи № 2 25,5
15. Табаров Сиёвуш 6 Литсейи № 2 25
16. Нормуродзода Фарахноз 7 ЛБХБ 23,5
17. Муродов Амир 6 МТМУ №32 22
18. Элчибекова Васила 8 МТМУ №100 21
19. Каримов Саймудин 7 МТМУ №76 20,5
20. Бибиоишаи Эмомалӣ 7 МТМУ №71 18
21. Холиқзода Абдухолиқ 6 МТМУ №32 17
22. Лоиқов Парвиз 6 Литсейи № 2 16
23. Курбонов Илхомиддин 8 МТМУ №49 15,5
24. Маҳмадова Мадина 8 МТМУ №100 14
25. Қурбонов Мадамин 8 МТМУ №32 14
26. Саидов Тоҳир 7 Гимназияи № 1 13
27. Файзуллоев Сазовор 8 М.Б.Президентӣ 12,5
28. Охунова Аниса 6 Гимназияи иқтисодӣ 12
29. Дурандеши Идибек 8 МТМУ №1 7
30. Алиакбари Соҳибназар 7 МТМУ №18 3
31. Олимзода Динара 7 М.Б.Президентӣ 1,5
32. Ҷаҳонгири Сайфиддин 8 М.Б.Президентӣ -

Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «География»
 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Саъдуллоев Зайнолобиддин 9 МТМУ №55 23,5 1
2. Лутфуллозода Кайҳона 9 МТМУ №26 20,5 2
3. Орази Шералӣ 9 МТМУ №8 17,5 3
4. Сафаров Суруш 9 МТМУ №58 15 3
5. Хочиев  Хочикурбон 9 МТМУ №5 12
6. Азизов Муҳаммад 9 МТМУ №49 12
7. Абдураҳимова Меҳрона 9 МТМУ №26 11
8. СироҷиддиновУмед 9 МТМУ №55 10
9. Алиев Ҳочиакбар 9 МТМУ№63 10
10. Сафаров Комилҷон 9 МТМУ №23 9
11. Саидзуҳуров С 9 МТМУ№32 7
12. Каримов Зикриё 9 МТМУ №39 6
13. СадировПарвиз 9 МТМУ№60 5
14. Раҳимов Шоҳрух 9 МТМУ №49 2,5
15. Шерова Шаҳодат 9 МТМУ №8 2
16. РаҳимовФайзиддин 9 МТМУ №35 1
17. Кароматов Каромат 9 МТМУ№47 1
18. Руҳафзои Сангаҳмад 9 МТМУ №30 0
19. Махмадназаров М. 9 МТМУ №42 -
20. НуровИсломиддин 9 Инт. №1 -

Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «География»
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Азизова Шукрона 9 Литсейи №2 33 1
2. Зокирзода Сафаргул 9 Л.И.Президентӣ 23 2
3. Назарализода Мушкинисо 9 Л.И.Президентӣ 20,5 3
4. Шоҳинаи Набиҷон 9 Л.И.Президентӣ 19,5 3
5. Ёрова Райҳона 9 Лит.Раҳнамо 17 3
6. Фирузи Воҳид 9 Лит.Душанбе 16,5 3
7. Шералиев Дороб 9 Лит.Душанбе 11
8. Алиҷони Муқбил 9 Гимназияи №1 11
9. Ҳақбердиев Беҳруз 9 Гимназияи №53 10
10. Каримов Расул 9 Лит.Душанбе 9
11. ИмомовДониёр 9 Гимназияи №1 5,5
12. АюбовДилноза 9 ГимназияиТоҷикистон 4,5
13. ҲалимовНурмуҳаммад 9 Литсейи ДМТ 3,5
14. Ғиёсов Алидод 9 Лит.Раҳнамо 3,5
15. МуродовАбдуфаим 9 ГимназияиТоҷикистон 3
16. Саидов Муҳаммад 9 ЛБХБИ 3
17. Гадоев Ёқуб 9 Гимназияи № 74 3
18. Облоёров Меҳроҷ 9 ЛБХБИ 3
19. Зайдзода Манучеҳр 9 Лит. Раҳнамо 2
20. Раҳимов Сомон 9 Литсейи ДМТ 1,5
21. Бобоҷонова Мусаллама 9 Лит.Раҳнамо 1
22. Юсупов Меҳроб 9 Гимназияи №1 0,5
23. Ҷаҳонгири С 9 -

Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «География»
 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Алиханова Дилноза 10 МТМУ №78 33,5 1
2. Мададхонов Ямин 10 МТМУ №51 24 2
3. Аликов Марат 10 МТМУ №1 17,5 3
4. Убайдова Мавлуда 10 МТМУ №55 15 3
5. Сатторов Шухрат 10 МТМУ №30 14
6. Каримзода Мархабо 10 МТМУ №5 13
7. Меҳроҷи Талаб 10 МТМУ №78 11
8. Сияҳмардов С 10 МТМУ№25 11
9. Раҳимов Эҳсон 10 МТМУ№92 11
10. Каримов Сино 10 МТМУ №55 10,5
11. Азизов Диловар 10 МТМУ№67 10,5
12. Салмони Маҳмадӣ 10 МТМУ №15 9,5
13. Ҷунайдов Зиёвуддин 10 МТМУ №55 9,5
14. Ҷаҳонгирзода Парвиз 10 МТМУ №10 9
15. Музаффаров Анушер 10 МТМУ №8 8,5
16. Мақсудова Шаҳноза 10 МТМУ№90 7
17. ГадоеваДилноза 10 МТМУ №36 5,5
18. ГадоевИсроил 10 МТМУ№73 5,5
19. Каримов Абдураҳмон 10 МТМУ №4 5
20. Ҳусейнов А 10 МТМУ№94 1,5
21. Юсупова Дилноза 10 МТМУ №23 -
22. Бозоров Абубакр 10 МТМУ №24 -

Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «География»


Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Зубайдова Миҷгона 10 Гимназияи № 74 33,5 1
2. Воҳидовҷаҳонгир 10 Лит. №2 26 2
3. Искандаров Муҳаммад 10 Л.И.Президентӣ 23 3
4. Муҳсини Сулаймон 10 Лит. Раҳнамо 21,5 3
5. Иззатуллоев Соҳидод 10 Л.И.Президентӣ 19,5 3
6. ҶумаевШаҳобуддин 10 ГимназияиТоҷикистон 18 3
7. Ғиёсзода Муҳаммад 10 ЛБХБИ 15,5
8. Додоев Саидқиёмуддин 10 Гимназияи Ҳиммат 12
9. Сабзалиев Далер 10 Л.И.Президентӣ 12
10. БурихонзодаАнушервон 10 Лит. Раҳнамо 10,5
11. Мирзоев Нуршед 10 Гимназияи №1 10
12. МахмадёроваФарзона 10 Лит. МГУ 7,5
13. Мирзозода Довуд 10 ЛБХБ 7
14. Каримова Мохсафар 10 Лит. МГУ 5,5
15. Каримов Парвиз 10 Лит. Тиҷорат 4
16. Абдужалилов 10 Лит. Душанбе 3,5
17. Ҳасанов Юсуф 10 Литсейи ДМТ 2
18. Ибрагимов Комрон 10 Гимназияи №2 1,5
19. ШарифзодаБобоҷон 10 Литсейи ДМТ -
20. Умеди Назаралӣ 10 ЛБХБИ -
21. МуҳамадзодаДовуд 10 ЛБХБ -
22. Раҳимов Аъзам 10 ЛБХБ -
23. Зоиров Фируз 10 ЛБХБ -
24. Тоҳиров Сахидод 10 ЛБХБ -

Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «География»

 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Шоймуродова Марҳабо 11 МТМУ №55 36,5 1
2. Пулодов Мирсаид 11 МТМУ №55 35,5 2
3. Парвонаи Раҳматулло 11 МТМУ №26 33,5 3
4. Нурматов Мухаммад 11 МТМУ № 86 30 3
5. Каримов Ҳайдар 11 МТМУ №58 27,5
6. Авазова Гулноза 11 МТМУ №51 17,5
7. ГафоровИброхим 11 МТМУ № 98 16,5
8. Сафаров Низомиддин 11 МТМУ №48 9,5
9. Қурбонов Ильяс 11 МТМУ №78 3,5
10. Рауфов Точиддин 11 МТМУ № 86 2
11. Идибеки Бегиxон 11 МТМУ № 95 -
12. Дадабоев Далер 11 МТМУ №28 -

Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «География»
 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Маҳмадуллоев Маҳмадулло 11 Литсейи №2 48 1
2. Муҳиддинов Соиб 11 ЛБХБИ 33,5 2
3. Муҳаммадиев Зикриоллоҳ 11 Литсейи №2 31,5 3
4. Султонзода Сиёвуш 11 Л.И.Президентӣ 25 3
5. Давлатов Азамат 11 Литсейи Душанбе 22
6. Саъдиев Шаҳбоз 11 Л.И.Президентӣ 15,5
7. Раҷабзода Абдурауф 11 Л.И.Президентӣ 10
8. Гулмаҳмадзода Шаҳбоз 11 Гимназияи Иқт 9,5
9. Файзуллоев Далер 11 Гимназияи № 74 7
10. Худоиев Шаҳриёр 11 ЛБХБИ 5
11. Ҳасанов  Исмоил 11 ЛБХБ 1,5
12. Шукуров Алишер 11 Гимназияи №1 1
 
 
ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.