Душанбе 11.01.2019

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе


Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (даставӣ-наврасон) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ  аз фанни «Асосҳои давлат ва ҳуқуқ»


Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Суҳроби   Мирзораҳим 8 МТМУ № 71 22,5 1
2. Абдуллоева Мадина 8 Гимназияи № 1 17,5 2
3. Салимов Меҳриддин 8 МТМУ №57 17,5 2
4. Обидов Беҳрўз 8 Литсейи № 2 17 3
5. Раҷабова Марям 8 Гимназияи № 1 15,5
6. Раҳмонов Абдураҳмон 8 МТМУ № 48 13,5
7. Сафаралиев Ҷамшед 8 Л.И.Президентӣ 12,5
8. Ғуломзода Сайёра 8 Л.И.Президентӣ 12
9. Уроқова Нуринисо 8 Л.И.Президентӣ 12
10. Мавлонназарова Заррабону 8 Литсейи № 2 9,5
11. Марҷонаи М 8 МТМУ № 11 9,5
12. Сайбердиева Беназир 8 МТМУ № 31 9,5
13. Ҳусейни Содиқ МТМУ № 11 9,5
14. Сафархони Маҳмадрасул 8 ЛБХБИ 9
15. Исмонова Парвина 8 ЛБХБ 8,5
16. Абдуғаффорзода Ф 8 Литсейи Раҳнамо 7
17. Турахонов Суруш 8 Литсейи Раҳнамо 7
18. Мадхолова Бибиоиша 8 ЛБХБ 6
19. Нурова Мунира 8 Гимназияи иқт. 4
20. Қадриддинов Абдулло 8 ЛБХБ 3
21. Мустафоев  Фарҳод 8 Литсейи № 2 3
22. Нилуфари Дилнавоз 8 МТМУ №39 2,5
23. Лутфуллоев Меҳрон 8 М.Б.Президентӣ 1
24. Одинаева Ситора 8 Гимназияи № 1 1
25. Хоҷаев Абубакр 8 М.Б.Президентӣ 1
26. Нуралиев Умарали 8 ЛБХБ 0,5

  Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Асосҳои давлат ва ҳуқуқ»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Нуров Азизулло 9 Гимназияи №1 36 1
2. Насриддинова Мафтуна 9 Гимназияи №53 30 2
3. Пирова Сабрина 9 Литсейи №2 30 2
4. Ноилабонуи Ҷамшед 9 Л.И.Президентӣ 27 3
5. Алиева Содиса 9 Гимназияи №2 27 3
6. Азизов  Муҳаммадсолӣ 9 Гимназияи №2 27 3
7. Муҳсини Носир 9 Гимназияи №1 27 3
8. Раҷабов Суҳроб 9 Литсейи №2 27 3
9. Пулотов Дилнур 9 Гимназияи № 74 27 3
10. Давлатов  Суруш 9 Гимназияи №1 19
11. Алимов Боймаҳмад 9 Гимназияи №1 11,5
12. Қодиров Сиёвуш 9 ЛБХБ 11,5
13. Иқболи Бӯстоналӣ 9 Литсейи Раҳнамо 10
14. Носиров Аваз 9 Гимназияи № 74 9,5
15. Раҳими Ғолиб 9 Лит.Соҳибкорӣ 8,5
16. Мирбақоева Мафтуна 9 Гимназияи №53 8,5
17. Абдуллоев Усмонали 9 Литсейи Душанбе 8
18. Раҷабова Нилуфар 9 Литсейи Душанбе 6
19. Намозов Наврӯз 9 Литсейи Раҳнамо 6
20. Шеров Валиҷон 9 Литсейи ДМТ 1
21. Ҳомидова Шабнам 9 Гимназияи №53 1

  Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии  хонандагони  муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Асосҳои давлат ва ҳуқуқ»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Раҳматзода Бузург 9 МТМУ №42 44 1
2. Забиров  Шаҳриёр 9 МТМУ №42 44 1
3. Абдуразоқов  Абдулазим 9 МТМУ№25 37,5 2
4. Валиева Суман 9 МТМУ №24 29 3
5. Раҷабзода Хусрав 9 МТМУ№60 29 3
6. Ширинова Манижа 9 МТМУ №45 26,5 3
7. Каримов Ҳусайн 9 МТМУ №52 19
8. Раҳимова Соро 9 МТМУ №15 17
9. Олимов Илҳом 9 МТМУ№60 14,5
10. Фирузҷони  Ниёзализод 9 МТМУ №30 14
11. Бобоева  Дилноза 9 МТМУ №78 14
12. Худойдодова Оиша 9 МТМУ №65 12,5
13. Раҳмонова Ш 9 МТМУ№47 10,5
14. Нозимова Зӯҳро 9 МТМУ№82 7
15. Дилдораи Шамсиддин 9 МТМУ №35 6
16. МуродоваТахмина 9 МТМУ №2 6
17. Ғозиева Раҳима 9 МТМУ №55 3
18. Шоборонзода Парвина 9 МТМУ №52 3
19. Расулов Саъдулло 9 МТМУ №55 0
20. Ярмухамедова Самира 9 МТМУ №10 0
21. Нигораи Хайриддин 9 МТМУ №10 -
22. Нуралиева Нозанин 9 МТМУ№101 -

  Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Асосҳои давлат ва ҳуқуқ»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Ҳайдарова Рухшона 10 МТМУ №24 23,5 1
2. Хидирзодаи Меҳрона 10 МТМУ №18 18,5 2
3. Содиқзода Фархунда 10 МТМУ№87 15 3
4. Назарова Зуҳайл 10 МТМУ №78 12,5
5. Шехова Шахзода 10 МТМУ №78 12
6. Саидхоҷаева Зарина 10 МТМУ №20 10
7. Раҳимов Сайнуриддин 10 МТМУ №6 6
8. Расулова Шифо 10 МТМУ№25 5,5
9. Одиназода Наҷмиддин 10 МТМУ №55 5
10. Акбарова Замира 10 МТМУ№37 5
11. Ибодинова Сабрина 10 МТМУ№54 4,5
12. Каримова Моҳинав 10 МТМУ №51 3,5
13. Акбаров  Умед 10 МТМУ№56 3,5
14. Абдуллоева Муниса 10 МТМУ №62 2,5
15. Музаффаров  Анушервон 10 МТМУ №8 2
16. Абдуҷабборова  Азиза 10 МТМУ №15 1
17. Киромова Пайваста 10 МТМУ№82 1
18. Аброров  Саиднобир 10 МТМУ№72 1
19. Шоҳмирзоев  Шоҳсабур 10 МТМУ №16 0,5
20. Ибодинова  Сайёра 10 МТМУ№54 0,5
21. Меҳрубонии  Саидмурод 10 МТМУ№54 0,5
22. Давронзода  Ф 10 МТМУ №28 -
23. Камилова Ҳусноро 10 МТМУ №1 -
24. Азараева  Насиба 10 МТМУ№38 -

  Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Асосҳои давлат ва ҳуқуқ»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Саидвалиева Меҳрона 10 Гимназияи №53 46 1
2. Қосимов Муҳаммад 10 Гимназияи №1 44,5 2
3. Аҳмадзода Шоҳим 10 Гимназияи №1 30,5 3
4. Акобирзода  Аҳмадшоҳ 10 Л.И.Президентӣ 28 3
5. Бобоёров  Шаҳбоз 10 Литсейи №2 24,5 3
6. Раҷабова  Шабнам 10 Гимназияи №1 24,5 3
7. Фозилов Дидор 10 Литсейи №2 24,5 3
8. Саидов Муҳиддин 10 Лит.Соҳибкорӣ 23
9. Баҳриддинов Муҳаммадбашир 10 Гим.Иқтисодӣ 20,5
10. Адибаи Искандар 10 Гимназияи №53 18
11. Фозилов Фозил 10 Литсейи Душанбе 17,5
12. Алимова Миҷгона 10 Гим.Иқтисодӣ 13,5
13. Бобобеков Улуғбек 10 ЛБХБ 11,5
14. Абдураҳимов Арзанда 10 Литсейи Душанбе 11
15. Сафарзода Меҳрона 10 Литсейи ДМТ 8
16. Курбонов Абдулло 10 М.Б.Байналмилалӣ 5,5
17. Аминҷони Шералӣ 10 Литсейи №2 5
18. Ашурзода Шукрона 10 Гимназияи №53 4,5
19. Абббосӣ  Сафархон 10 Гим.Кафолат 4,5
20. Юсуфи  Муҳаммадюсуф 10 Л.И.Президентӣ 2,5
21. Убайдуллоева  Фарзона 10 Гимназияи №53 2
22. Сумаяи  Садриддин 10 Гимназияи №2 1
23. Бозорова Манижа 10 Гимназияи № 74 0,5
24. Меҳроби  Рустам 10 Гимназияи Ҳиммат 0,5
25. Райҳонов  Муҳаммад 10 Литсейи ДМТ 0

  Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Асосҳои давлат ва ҳуқуқ»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Абдураҳмонов  Ҷумабек 11 МТМУ №38 66,5 1
2. Нурализода Бузургмеҳр 11 МТМУ №37 63,5 2
3. Содиқзода Шаҳноза 11 МТМУ №38 39,5 3
4. Холов  Сомон 11 МТМУ №55 35 3
5. Мирзоева Дилором 11 МТМУ№18 32
6. Ватанова Миҷгона 11 МТМУ №15 32
7. Оростаи Садриддин 11 МТМУ №70 21
8. Каримов Шаҳром 11 МТМУ №6 17,5
9. Қодиров Илҳом 11 МТМУ №23 17
10. Халифаева Сабрина 11 МТМУ№24 13
11. Одинаев Зайниддин 11 МТМУ №46 6,5
12. Раҷабзода Марҳабо 11 МТМУ №70 5,5

  Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Асосҳои давлат ва ҳуқуқ»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Нурулозода Муҳаммадҷон 11 Литсейи №2 97 1
2. Абдуллозода Мақсадҷон 11 Гимназияи №1 96 1
3. Шеров Аминҷон 11 Лит. Тиҷорат 78 2
4. Аслиева Фарангис 11 Гим. №74 62,5 3
5. Амонқулова Муҳаббат 11 Литсейи №2 32
6. Саидзода Фатона 11 Гимназияи №2 16
7. Гадоев Темур 11 Гимназияи №1 16
8. Шарипова  Ҳокима 11 Литсейи №2 12
9. Саидзода  Маҳина 11 ЛБХБ 10,5
10. Имомова  Мавлия 11 Иқтисодӣ 9,5
11. Қурбонов  Фируз 11 Гимназияи №2 8
12. Сафарзода  Юсуф 11 Гим.Низомї 1
13. Тагдиров  Фаридун 11 ЛБХБ -
 

ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.