Душанбе 28.01.2021

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ
СИНФҲОИ 9-10

НАТИҶАИ

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ ФАННИ «АСОСҲОИ ДАВЛАТ ВА ҲУҚУҚ»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Тест Кори хаттӣ Холи бадастоварда
1. Раҳмонов Абдураҳмон Акбархонович 10 МТМУ №48 Шоҳмансур 38 53 91
2. Ҳафизов Юсуф Баҳромович 10 МТМУ №55 Шоҳмансур 32 51 83
3. Раҳимова Беназир Абдуҷаборовна 10 МТМУ №41 Шоҳмансур 34 43 77
4. Ҳамдияи Раҳмоналӣ 9 МТМУ №58-Р Фирдавсӣ 26 41 67
5. Мирзоев  Хуршед Мирзоевич 9 МТМУ№77 Фирдавсӣ 28 36,5 64,5
6. Шарипов Муҳаммад Темурович 9 МТМУ  №50 Сино 22 38,5 60,5
7. Тошева Бибиоиша Саидназаровна 9 МТМУ №13 И.Сомонӣ 26 31 57
8. Гулозори Анвар 9 МТМУ №60 Сино 24 32,5 56,5
9. ХушбахтовНосир Қиёмиддинович 10 МТМУ№51 Фирдавсӣ 16 36 52
10. Ташрипова Шукрона Сунатуллоевна 9 МТМУ №36 Шоҳмансур 8 31 39
11. Раҳимов Ҷамол Аминҷонович 10 МТМУ№51 Фирдавсӣ 22 16 38
12. Қурбонов Изатулло Маҳмадуллоевич 9 МТМУ №15 Шоҳмансур 10 20 30
 

НАТИҶАИ

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ  ФАННИ «АСОСҲОИ ДАВЛАТ ВА ҲУҚУҚ»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Тест Кори хаттӣ Холи бадастоварда
1. Эшонқулов Эҳсон Наимович 9 Гимназияи №1 Сино 30 60 90
2. Шукронаи Ҳошим 9 Гимназияи №74 Фирдавсӣ 30 57 87
3. Абдуллоева Мадина Нуралиевна 10 Литсейи №3 И.Сомонӣ 34 50 84
4. Суҳроби Мирзораҳим 10 Гимназияи №1 Сино 34 48 82
5. Шарифов Бузург Оқилович 10 Гимназияи №74 Фирдавсӣ 26 55 81
6. Саидзода Муҳаммад 9 Гимназияи №1 Сино 24 47,5 71,5
7. РаҷабализодаСаудаи 9 Гимназияи №2 Шоҳмансур 26 45 71
8. Шарипов Мустафо Иқболович 9 Литсейи №3 И.Сомонӣ 22 45 67
9. Ғоибова Хосият Иззатуллоевна 10 Гимназияи Иқтисодӣ Сино 18 44 62
10. Баҳриддинов Муҳаммадалӣ 9 Гимназияи  Иқтисодӣ Сино 32 20,5 52,5
11. Обидов Беҳрӯз 10 Литсейи №3 И.Сомонӣ 12 32 44
12. Мустафои Фарҳод 10 Литсейи №3 И.Сомонӣ 18 17 35
13. Одинаев Субҳон 9 Литсейи №3 И.Сомонӣ 12 14 26
14. Холназаров Аҳмадҷон 10 Литсейи Соҳибкорӣ   6 7 13
15. ЃуломзодаСайёраСафармурод 10 Литсейи Президентӣ Сино наомад
 

ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.