Душанбе 11.01.2019

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе

  Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Технологияи информатсионӣ»  

Ному насаб Синф Муассисаи таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Имомов Дилшод 8 ЛБХБ 400 1
2. Садриддиниов Азизулло 8 ЛБХБ 400 1
3. Бобохони Шарофиддин 8 “Хотам ва ПВ” 400 1
4. Бурмистров Артём 8 “Хотам ва ПВ” 400 1
5. Кан Олег 8 “Хотам ва ПВ” 400 1
6. Муртазоев Алиҷон 7 ЛБХБИ 400 1
7. Афроимов Бинёмин 8 ЛБХБ 350
8. Тоджибоев Парвиз 8 МТМУ №8 300
9. Гулова Фарзона 7 МТМУ №12 300
10. Ашуров Зохир 7 ЛБХБИ 300
11. Амирхусрави Парвиз 8 М.Б.Президентӣ 200
12. Ахмедов Яқуб 8 МТМУ №21 150
13. Шарипов Салим 7 МТМУ №81 100
14. Салоҳиддинов Амирхон 7 М.Б.Президентӣ 0
15. Нозимов Амир 8 МТМУ №8 0
16. Рахимов Азиз 8 МТМУ №8 0
17. Рустамов Шаҳзод 8 Л.И.Президентӣ 0

  Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Технологияи информатсионӣ»  

Ному насаб Синф Муассисаи таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Маҳмадрасулзода М 9 МТМУ№60 200 1
2. Умаров Алишер 9 МТМУ №28 140 2
3. Саидова Нафиса 9 МТМУ №100 0
4. Соҳибов Суннат 9 МТМУ №45 0
5. Мустафоқулов Отабек 9 МТМУ №75 0
6. Фаррӯхи Ҳасан 9 МТМУ №76 0
7. Мелник Парвиз 9 МТМУ№56 0
8. Ёрова Мадина 9 МТМУ №29 --
9. Ибодуллоев Тавҳид 9 МТМУ №21 --
10. Назарова Сарвиноз 9 МТМУ №35 --
11. Қурбонов Акрам 9 МТМУ №40 --
12. Марифзода Фазлиддин 9 МТМУ№96 --

Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони  муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Технологияи информатсионӣ»  

Ному насаб Синф Муассисаи таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Абдуллоева Мафтуна 9 Ҳотам ва ПВ 400 1
2. Шукуров Амирбек 9 ЛБХБИ 320 2
3. Сафаров Дилёб 9 Л.И.Президентӣ 230 3
4. Кузмин Константин 9 Л.И.Президентӣ 220 3
5. Ҳомидов Беҳзод 9 ЛБХБИ 210 3
6. Собиров Шерзод 9 Ҳотам ва ПВ 200 3
7. Рауфов Мустафо 9 Л.Б.Х.Б 200 3
8. Ҷанобилов Теҳрон 9 Ҳотам ва ПВ 150
9. Раҳимзода Бузургмеҳр 9 Л.Б.Х.Б 140
10. Файззода Ҳабибулло 9 Гимназияи №1 120
11. Шарипов Ёсин 9 ЛБХБИ 110
12. Шоимардонов Хушбахт 9 Гим. Тоҷикистон 100
13. Маюнусов Азизҷон 9 Литсейи № 2 100
14. Кабирзода Дониёр 9 Гим. Тоҷикистон 0
15. Назаров Беҳрўз 9 Литсейи ДМТ 0
16. Муминова Мафтуна 9 Гимназияи № 74 0
 
Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Технологияи информатсионӣ»  

Ному насаб Синф Муассисаи таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Каримова Гулҷаҳон 10 МТМУ №15 420 1
2. Рахимов Некруз 10 МТМУ №1 350 2
3. Саидхонов М 10 МТМУ №24 240 3
4. Курбонова Мавзуна 10 МТМУ №48 120 3
5. Маҳмуди Амирбек 10 МТМУ №77 100 3
6. Моисиев Максим 10 МТМУ №6 Ф.Р. 0
7. Пиров Шариф 10 МТМУ №31 0
8. Нурматов Меҳроҷ 10 МТМУ №42 0
9. Амонова Нигора 10 МТМУ №18 0
10. Барфов Некрӯз 10 МТМУ №42 0
11. Ҳомидов Фазлиддин 10 МТМУ №17 0
12. Одинаев Ҳасан 10 МТМУ№91 0
13. Қурбонов Зоирҷон 10 МТМУ№66 0
14. Юсупов Гулистон 10 МТМУ№97 0
15. Мунисаи Ашраф 10 МТМУ№43 0
16. Анушаи Акрам 10 МТМУ№43 0
 
Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Технологияи информатсионӣ»  

Ному насаб Синф Муассисаи таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Имомалиев Мақсуд 10 Л.Б.Х.Б 278 1
2. Бобиев Нодир 10 Л.Б.Х.Б 256 2
3. Парисои Синодухт 10 Литсейи Раҳнамо 254 2
4. Юсупов Шахзод 10 Литсейи назди МГУ 230 3
5. Хакимов Мусо 10 Литсейи №1 200 3
6. Паллаев Анушервон 10 ЛБХБИ 187
7. Буриев Илҳом 10 Л.Б.Х.Б 186
8. Алямов Далер 10 Литсейи №1 169
9. Қаҳоров Анвар 10 ЛБХБИ 167
10. Иқболшоев Самад 10 Л.Б.Х.Б 161
11. Қурбонов Умедҷон 10 ЛБХБИ 144
12. Раҳимов Илхом 10 Литсейи Душанбе 32
13. Сафаров Исмоил 10 Лит. алоқа 19
14. Бердиев Фаридун 10 Гимназияи № 74 18
15. Раҷабов Бузургмеҳр 10 Литсейи назди ДМТ 0
16. Абдуллоев Муҳаммадҷон 10 Литсейи назди ДМТ 0
17. Ғафуров Вадуд 10 Литсейи назди ДМТ 0
18. Джонмахмадов Фируз 10 Гимназияи № 74 0
19. Зокиров Шерзод 10 Гим. Тоҷикистон --
20. Боев Нодир 10 Ҳотам ва ПВ --

  Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Технологияи информатсионӣ»  

Ному насаб Синф Муассисаи таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Раҷабов Икром 11 МТМУ №95 300 1
2. Ёрова Ҳилола 11 МТМУ № 8 290 2
3. Гулов Беҳзод 11 МТМУ №12 220 3
4. Исломов Мумин 11 МТМУ №15 120 3
5. Ҳоҷиев Фаромуз 11 МТМУ № 38 80
6. Сафаров Мирзодавлат 11 МТМУ №63 60
7. Кротова Анастасия 11 МТМУ №6 Ф.Р. 20
8. Ибодуллои Додарбек 11 МТМУ № 77 10

  Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Технологияи информатсионӣ»  

Ному насаб Синф Муассисаи таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Магзумов Давлатхоҷа 11 ЛБХБИ 424 1
2. Бозоров Анушервон 11 Хотам ва ПВ 380 2
3. Амонов Рахшон 11 Хотам ва ПВ 350 3
4. Азизхоҷаев Фазлиддин 11 ЛБХБИ 342 3
5. Рашидов Анис 11 ЛБХБИ 284
6. Узоқов Манучеҳр 11 ЛБХБИ 190
7. Ишонов Азиз 11 Лит. техникӣ 160
8. Зарипов Замир 11 Литсейи №1 130
9. Гулов Алимухаммад 11 Литсейи МГУ 20
10. Абдуллозода  Абдулбосид 11 Хотам ва ПВ 0
11. Ақдодшоев  Аҳмадшоҳ 11 ЛБХБ 0
12. Зувайдуллозода  Анушервон 11 М.Б.Президентӣ 0
13. Оминаи Абдукрим 11 Гимназияи № 2 0
14. Сафаров Икром 11 Литсейи МГУ 0
15. Орифов Далер 11 Литсейи №1 0
16. Махсумов Муҳаммад 11 Гимназияи № 1 0

ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.