Душанбе 28.01.2021

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ
СИНФҲОИ 9-10

НАТИҶАИ

 ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ ФАННИ «ХИМИЯ»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Тест Кори хаттӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Шарифова Зарина  Суҳробовна 10 МТМУ №56 Сино 35 49 84 1
2. Турсунзода Арасту Турсунмурод 10 МТМУ№42 Фирдавсӣ 40 31 71 2
3. Самандарова Шаҳноза Фахриддиновна 10 МТМУ №21 Шоҳмансур 30 21 51 3
4. Сидиқов Исматулло  Ҳикматуллоевич 10 МТМУ  №86 Сино 30 17,5 47,5 3
5. Сабринаи Шуҳратзода 10 МТМУ№72 Фирдавсӣ 10 29 39  
6. Ҳакимова Умеда Орзуҷонович 9 МТМУ №86 Сино 15 11 26  
7. Сафолов Усмон Хуршедович 9 МТМУ №97 Сино 5 14 19  
8. Сулаймонова Ойиша 10 МТМУ №32-Р Фирдавсӣ 0 4 4  
9. Муродов Билол 9 МТМУ№58 Фирдавсӣ 0 1 1  
10. Латипова Маҳина Сафаралиевна 10 МТМУ№78 Фирдавсӣ наомад  

НАТИҶАИ

 ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ ФАННИ «ХИМИЯ»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Тест Кори хаттӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Исроилов Олимҷон Толибҷонович 10 Литсейи Президентӣ Сино 30 47 77 1
2. Баротов Муҳаммад Исроилович 10 ЛБХБ Сино 25 48 73 2
3. Улуғбердиев Искандар Сотиболдиҷонович 10 Литсейи №2 Сино 10 38,5 48,5 3
4. Алиева Латофат Нуруллоевна 10 Литсейи №3 И.Сомонӣ 20 22 42 3
5. Асоев Аминҷон Ҳоҷибекович 9 ЛБХБ Сино 15 18 33  
6. Солиҳова Таманно Собирҷоновна 9 Гимназияи №2 Шоҳмансур 25 4 29  
7. Асоев Шоҳимардон Солеҳович 10 ЛБХБ Сино 10 18,5 28,5  
8. Бобоева Маҳдия Манучеҳровна 9 ЛБХБ Сино 15 12 27  
9. Халифаев Муҳаммад 9 Гимназияи №2 Шоҳмансур 15 11 26  
10. Сатторов  Икром Алимаҳмад 10 Литсейи №2 Сино 10 14 24  
11. Саъдуллоев Хайрулло Шодмонович 9 Литсейи  хусусии  “Эҳсон” Фирдавсӣ 10 7 17  
12. Сафомуддинзода Низомиддин 9 Гимназияи №2 Шоҳмансур 10 6 16  
13. Сулаймонова Ҳадиса Шарофитдиновна 9 Литсейи  хусусии  “Эҳсон” Фирдавсӣ 10 6 16  
14. Юлдошева Нозима 10 Гимназияи №9 И.Сомонӣ 5 11 16  
15. Ҷумаева Матлуба 9 Гимназияи №1 Сино 0 5 5  
 

ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.