Душанбе 11.01.2019

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе


Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи  (даставӣ-наврасон) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Химия»


Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Вализода Нуриддин 8 “Хотам ва ПВ” 26 1
2. Салихова Манзура 8 Гимназияи № 1 23 2
3. Паҳлавонова  Лайло 8 Гимназияи № 1 22 3
4. Якубов Ҷамшед 8 “Хотам ва ПВ” 21 3
5. Шаҳроми Одинашоҳ 8 МТМУ№ 24 20
6. Кенджаев Илҳом 8 “Хотам ва ПВ” 19,5
7. Хасанов Ахмад 8 Л.И.Президентӣ 19
8. Баротов Муҳаммад 8 ЛБХБ 17,5
9. Восиев Ҳомидҷон 8 Литсейи № 2 17,5
10. Юлдошева Нозима 8 Гимназияи № 9 17,5
11. Солеҳов Исмоил 8 ЛБХБ 16,5
12. Каримова Омина 8 МТМУ№ 6 15
13. Кабиров Рахматулло 8 Л.И.Президентӣ 14
14. Одинаева Рухшонамоҳ 8 ЛБХБ 13
15. Улуѓбердиев Искандар 8 Литсейи № 2 13
16. Нурмуҳаммадедов Абдуқодир 8 МТМУ № 55 12,5
17. Қурбонов Абубакр 8 Литсейи № 2 10,5
18. Қурбонов Далер 8 МТМУ№ 35 9,5
19. Мирзохакимов Фаридун 8 Л.И.Президентӣ 9,5
20. Шарипов Муҳаммадҷон 8 Литсейи Раҳнамо 8
21. Сайфиддинов Абдувоҳид 8 Гимназияи Иқтисодӣ 7,5
22. Курбонов Умед 8 МТМУ №76 7
23. Умедҷони Камолиддин 8 Литсейи Раҳнамо 7
24. Азизов Ҳорун 8 Гимназияи № 2 4
25. Усмонов Алиҷон 8 МТМУ№ 11 2
26. Зоиров  Муборакшо 8 Гимназияи № 1 --
27. Раҳмонов Амирҳамза 8 МТМУ№ 31 --
28. Чониев Субхон 8 Гимназияи Химмат --

  Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Химия»  

 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
29. Саидов Давлатҷон 9 МТМУ№89 52 1
30. Насимхонзода Алишер 9 МТМУ №42 34,5 2
31. Хайёми Беҳруз 9 МТМУ№50 30 3
32. Абдураҳмонова Тахмина 9 МТМУ№67 30 3
33. Қосими Куруш 9 МТМУ №42 25 3
34. Нурматов  Бахтиёр 9 МТМУ №55 25 3
35. Зуҳуров Ромиз 9 МТМУ№19 20
36. Карақулов Муборак 9 МТМУ№37 18
37. Малаева Ф 9 МТМУ №42 18
38. Раҷабов Фаридун 9 МТМУ №30 17,5
39. Комёб Қиматов 9 МТМУ№94 17
40. Ҳокимов Хуршед 9 МТМУ№37 15
41. Шодиева Фотима 9 МТМУ №8 13
42. Наимова Хуршеда 9 МТМУ №8 11
43. Раҳимов Абдулвосид 9 МТМУ №12 11
44. Асаналишоева Гулнора 9 МТМУ №21 8,5
45. Бустонов Умар 9 МТМУ №34 7
46. Мирзоева Дилрабо 9 МТМУ №35 7
47. Давлатов Сиёвуш 9 МТМУ №63 5
48. Карашмаи Зайнолобиддин 9 МТМУ №41 0
49. Қурбоналиева Аниса 9 МТМУ №36 --
50. Ҳокимов Изатулло 9 МТМУ №24 --

Натиҷа  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Химия»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Назиров Шаҳзод 9 Л.Б.Х.Б 60 1
2. Муҳаммадиева Равшаной 9 Ҳотам ва П.В. 51 2
3. Мусоев Сипеҳр 9 Л.Б.Х.Б 42 3
4. Давлатов Шералӣ 9 Л.Б.Х.Б 36 3
5. Бахтурова Малика 9 ЛБХБИ 32,5 3
6. Рухшонаи Суҳбатулло 9 Гимназияи № 74 31,5 3
7. Холмуродов  Байтулло 9 Л.И. Президентӣ 25
8. Ҷонибеков Азиз 9 Л.И.Президентӣ 24
9. Алиев Зуҳал 9 Гимназияи №2 19
10. Раҷабов Мустафо 9 Л.Б.Х.Б 19
11. Салмони Ибодулло 9 Ҳиммат 19
12. Тағоизода Мафтуна 9 Тиҷорат 16
13. Қурбанов Фирўз 9 ЛБХБИ 15
14. Қурбонов Анис 9 ЛБХБИ 15
15. Бобоёров Шерзод 9 Литсейи № 2 14
16. Хабибова Сабрина 9 Литсейи №1 11
17. Одиназода Расул 9 Гимназияи Ҳиммат 9
18. Фарзонаи Соҳибназар 9 Гим. Тоҷикистон 2
19. Иброҳимов Муҳаммадӣ 9 Литсейи назди ДМТ --
20. Мавлянова Мадина 9 Гимназияи Низомӣ --
21. Ҳиматов Шарофиддин 9 Гимназияи Низомӣ --
22. Раҳматуллоев Амин 9 Гимназияи Низомӣ --
23. Ҳусейнзода Аслиддин 9 Литсейи № 2 --

Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ  аз фанни «Химия»  

 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Ансорзода Асрор 10 МТМУ №51 15 3
2. Рахмонова Махибону 10 МТМУ №5 15 3
3. Сараев Шерзод 10 МТМУ №15 9
4. Давлатова Манижа 10 МТМУ №28 6
5. Ҷабиров Ҷобир 10 МТМУ№37 5
6. Наҷмиддинов Зайниддин 10 МТМУ №35 3
7. Бобомуродов Сайфиддин 10 МТМУ №70 2
8. Зиёева Мунира 10 МТМУ№37 2
9. Абдуллоева Муатарра 10 МТМУ№97 1
10. Бобизода Муҳсин 10 МТМУ №71 1
11. Мирзоева Гулхумор 10 МТМУ№86 1
12. Мрзоев Қадриддин 10 МТМУ №29 1
13. Норбобоев Улуѓбек 10 МТМУ№56 1
14. Худойдодова Нушофарин 10 МТМУ №35 1
15. Асадуллоева Фирўза 10 МТМУ №52 0
16. Мирзозода Шаҳрия 10 МТМУ №77 0
17. Содиқов Манучеҳр 10 МТМУ №31 0
18. Шарипова Мухайё 10 МТМУ №40 0
19. Шераков Алишер 10 МТМУ №1 0
20. Абдуваҳобзода М 10 МТМУ№33 --
21. Исмоилова Нигина 10 МТМУ №51 --
22. Моҳсафари Абдулхайр 10 МТМУ №11 --
23. Саидмуродова Насиба 10 МТМУ№54 --

  Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ  аз фанни «Химия»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Исматуллоев Акмал 10 Ҳотам ва П.В. 59 1
2. Давлатов  Сино 10 Л.Б.Х.Б 55 2
3. Муҳаммадиев Муҳсин 10 Литсейи №2 54 2
4. Кадирова Нозанин 10 Литсейи №1 54 2
5. Самиев Ғайрат 10 Л.Б.Х.Б 43 3
6. Зоиров Ҷаҳонгир 10 Гимназияи № 74 42 3
7. Икромов Меҳриддин 10 Литсейи назди ДМТ 37
8. Рауфов Ғолибҷон 10 Л.Б.Х.Б 30
9. Ҳусейнзода Аслиддин 10 Литсейи №2 25
10. Самадова Манижа 10 Литсейи Тиҷорат 23
11. Завқиев Абдулло 10 Л.Б.Х.Б 22
12. Латипов Карим 10 Л.И.Президентӣ 21
13. Сангинов Алимухаммад 10 Литсейи назди МГУ 18
14. Кабирова Маҳноза 10 Л.И.Президентӣ 14
15. Темурджанов Аъзам 10 Литсейи назди МГУ 9
16. Дадабоева Маҳина 10 Гимназияи №2 6
17. Алияров Азим 10 Гимназияи № 74 4
18. Маджидов Хилол 10 Литсейи назди МГУ 2
19. Музаффари Маҳмадалӣ 10 Литсейи Душанбе 2
20. Муродова Мадина 10 ЛБХБИ 2
21. Каримов Абдулло 10 ЛБХБИ 1
22. Ворисов Сино 10 Литсейи №1 1
23. Азиз Азиз 10 Гимназияи № 74 0
24. Давлатов Эҳсон 10 Гимназияи №2 0
25. Маҷидов Инъом 10 Литсейи назди ДМТ 0

  Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Химия»  

 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Шаҳриёри Насим 11 МТМУ №42 42 1
2. Одинаев Шаҳбоз 11 МТМУ №91 25 2
3. Қурбонов Санҷар 11 МТМУ №49 8,5 3
4. Сангимуродова Омина 11 МТМУ №36 8,5 3
5. Абдулоева Насиба 11 МТМУ №66 8
6. Саидзода Олимҷон 11 МТМУ №66 8
7. Сафарова Сайҳуна 11 МТМУ №55 7
8. Насимова Мавзуна 11 МТМУ №37 6,5
9. Оминаи Диловар 11 МТМУ №11 6
10. Ашуров Дилшод 11 МТМУ №76 5,5
11. Атоева Фарзона 11 МТМУ №42 3
12. Бегматова Д 11 МТМУ №55 2,5
13. Ҳамроқулова Муҳайё 11 МТМУ №34 2,5
14. Холиқова Ҷонона 11 МТМУ №52 2,5
15. Ёров Симбод 11 МТМУ №55 2
16. Билолова Муҳаббат 11 МТМУ № 31 0
17. Дилнозаи Изатулло 11 МТМУ №37 --
18. Нормуротова Дилноза 11 МТМУ №54 --

  Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Химия»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Рузиев Сунатулло 11 Литсейи №1 37,5 1
2. Дониёр Худояров 11 ЛБХБ 36,5 2
3. Алимов Идибек 11 Л.И.Президентӣ 34,5 3
4. Қурбонова Маҳваш 11 Л.И.Президентӣ 34,5 3
5. Саломатшоев Парвиз 11 Л.И.Президентӣ 34
6. Қурбонзода Сиёвуш 11 Л.И.Президентӣ 30,5
7. Асадбек Шукуров 11 ЛБХБ 27,5
8. Султанов М 11 Литсейиназди МГУ 26,5
9. Отажанова Шаҳло 11 Лицейи №2 19,5
10. Хоҷаева Бибинисо 11 ЛБХБИ 7
11. Каримова Сайёра 11 Гимназияи №1 6
12. Саидасрорзода Фирдавси 11 ЛБХБИ 6
13. Ғаниева Сабрина 11 Гимназияи №74 4,5
14. Турсунов Некруз 11 Гимназияи №2 4
15. Акрами Шомаҳмад 11 Литсейи №1 0
16. Қодирзода Манижа 11 Литсейи Соҳибкорӣ --
 

ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.