Душанбе 28.01.2021

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ
СИНФҲОИ 9-10

РУЙХАТИ

ИШТИРОКЧИЁНИ ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ ФАННИ«МАТЕМАТИКА»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Тест Кори хаттӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Абдушаҳидов Юсуфҷон Шарафҷонович 9 МТМУ №31 Шоҳмансур 24 43 67 1
2. Абдул Розиқ Умед 9 МТМУ №56 Сино 12 31 43 2
3. Тоҷибоева Муқаддас Олимовна 9 МТМУ №20 Шоҳмансур 20 14 34 3
4. Абдумаликзода Шарифмоҳи Абдумалик 10 МТМУ№42 Фирдавсӣ 18 15 33 3
5. Абдеева Румия Эльдаровна 10 МТМУ №20 Шоҳмансур 16 15 31  
6. Зайдуллоева Нигора Бахтиёровна 9 МТМУ №2 Шоҳмансур 20 0 20  
7. Ҳакимов Абдурофе Эмомёрович 9 МТМУ №31 Шоҳмансур 12 7 19  
8. Исмоилов Ҷонибек Қурбонбекович 10 МТМУ№30 Фирдавсӣ 4 15 19  
9. Лутфуллозода Ромиши Сино 10 МТМУ №26 И.Сомонӣ 4 11 15  
10. ШукуроваУмеда Толибҷоновна 10 МТМУ №44 И.Сомонӣ 4 10 14  
11. Раҳмонов Муҳаммад Раҳмонович 9 МТМУ№42 Фирдавсӣ 8 0 8  
12. МулоевАфзалшо Тоҷиддинович 10 МТМУ№24 Фирдавсӣ наомад  

РУЙХАТИ

ИШТИРОКЧИЁНИ ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ ФАННИ«МАТЕМАТИКА»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Тест Кори хаттӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Қурбонов Бурхвалӣ Расулович 10 Литсейи №1 И.Сомонӣ 24 46 70 1
2. Азимуродов Суфираҳим Нуриддинович 10 Литсейи Ҳотам ва П.В Сино 20 45 65 2
3. Гулов Бежан Абдуқаҳҳорович 10 ЛБХБ Сино 20 43 63 3
4. Қосимов Осимджон Бобоевич 9 МТМУ №6 ФР Шоҳмансур 20 42 62 3
5. Буриева Аниса Одинаевна 9 ЛБХБ Сино 16 33 49  
6. Адҳамов Амирбек 10 Литсейи №1 И.Сомонӣ 20 29 49  
7. Назарзода Анис Рустам 10 Литсейи Душанбе Фирдавсӣ 28 18 46  
8. Икромов  Анис  Муталибович 9 ЛБХБ Сино 16 26 42  
9. Нормуродзода Фарахноз Фирдавс 9 ЛБХБ Сино 8 30 38  
10. Муминов Абубакр Саидович 10 Литсейи Президентӣ Сино 12 23 35  
11. Ҳафизов Парвиз Абдухафизович 9 Литсейи Президентӣ Сино 20 14 34  
12. Арзикулов Солех Абдуқодирович 9 Литсейи Президентӣ Сино 12 16 28  
13. Икромӣ Анушервон  Хуршед 10 Литсейи Тиҷорат Фирдавсӣ 8 18 26  
14. Тураев Беҳруз 10 Литсейи №1 И.Сомонӣ 4 13 17  
15. Ғафуров Амирбек 10 Литсейи №1 И.Сомонӣ 4 11 15  
16. Одинаев Муҳаммад 10 Ҳотам ва ПВ Сино 8 4 12  
17. Ҳасанзода Ҷасур Юсуфхон 9 Лит. Тиҷорат Фирдавсӣ 4 5 9  
18. Раҳимов Масрур Зафарҷонович 10 Литсейи Президентӣ Сино наомад  
 

ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.