Душанбе 28.01.2021

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ
СИНФҲОИ 9-10

НАТИҶАИ

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ ФАННИ «ТАЪРИХ»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Тест Кори хаттӣ Холи бадастоварда
1. Оқилзода Гулзия Нозир 10 МТМУ №91 Сино 18 19 37
2. Вализода Мустафо Файзалӣ 9 МТМУ №31 Шоҳмансур 12 19,5 31,5
3. Холмуродов Аҳтам Абдусаторович 9 МТМУ№78 Фирдавсӣ 12 17,5 29,5
4. Валиев Аброр Орифхонович 10 МТМУ №31 Шоҳмансур 10 16 26
5. Шоҳбаҳорзода Пеҳрӯза 10 МТМУ №31 Шоҳмансур 12 8 20
6. Лоиқзода Муртазо 10 МТМУ № 32 Сино 12 6,5 18,5
7. Ҷалилов Рамазон 10 МТМУ № 87 Сино 10 7 17
8. Фозилова Сабрина Хурсандиевна 9 МТМУ №65 Шоҳмансур 10 2 12

НАТИҶАИ

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ ФАННИ «ТАЪРИХ»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Тест Кори хаттӣ Холи бадастоварда
1. Ҳасанов Комрон Алишерович 9 Гимназияи №2 Шоҳмансур 16 46 62
2. Насриддинов Аҳмад Муслиҳиддинович 10 Литсейи №3 И.Сомонӣ 16 41,5 57,5
3. Пирматов Некруз Сайвалиевич 9 Гимназияи №2 Шоҳмансур 18 34 52
4. Хабибуллои  Додарбек 9 Литсейи Президентӣ Сино 18 32 50
5. Сумайяи Зулфиқор 10 Литсейи №2 Сино 16 34 50
6. Абдураҳимова Нигора 10 Гимназияи №1 Сино 12 18 30
7. Мирзохакимова Фархунда Фарходовна 9 Литсейи Президентӣ Сино 12 16 28
8. Ахмедов Парвиз Асомуддинович 9 Литсейи Президентӣ Сино 10 16 26
9. Рахимов Мухаммад  Саидвалиевич 9 Литсейи Президентӣ Сино 10 15 25
10. Исоева Гулрафтор Муҳамадалиевна 10 Гимназияи №74 Фирдавсӣ 8 11 19
11. Шарипов Ҳамдам 10 Литсейи №3 И.Сомонӣ 12 7 19
12. Абдуалимова Парвина Мустафоевна 10 Гимназияи Кафолат Сино 8 5 13
13. Шодмонова Амина Парвизовна 10 Гимназияи Кафолат Сино 10 1 11
 

ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.