Душанбе 11.01.2019

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе


Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони давлатӣ»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Валиева Сафия 9 МТМУ №14 РТСУ 48 1
2. Ғиёсова Фархунда 9 МТМУ №42 47,5 1
3. Эргашзода Меҳрона 9 МТМУ№54 40 2
4. Раҳмонова Фарида 9 МТМУ №21 39 3
5. Меҳриддини Кудбиддин 9 МТМУ№56 38 3
6. Абдукаримова Хуршеда 9 МТМУ №78 32
7. Раҳмонова Дилноза 9 МТМУ №22 32
8. Одинаев Алӣ 9 МТМУ №14 РТСУ 29
9. Назирова Нилуфар 9 МТМУ№56 9,5
10. Умаров Эҳсон 9 МТМУ №1 8,5
11. Гафуров Абдурауф 9 МТМУ №24 7,5
12. Шарипов Юсуф 9 МТМУ №20 7
13. Нурова Сабина 9 МТМУ №28 5
14. Раҳмонов Шоҳрух 9 МТМУ №20 3
15. Дустмуродова Саф 9 МТМУ№54 --
16. Исмоилов Муҳаммад 9 МТМУ №21 --
17. Сафарова Меҳрона 9 МТМУ №42 --
18. Шодиев Абдулазиз 9 МТМУ №14 РТСУ --

Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони давлатӣ»
 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Каримов Исо 9 Л.И.Президентӣ 50 1
2. Рашидова Тахмина 9 М.Б.Президентӣ 45,5 2
3. Назарзода Ҷурабек 9 Л.И.Президентӣ 45 2
4. Ризоева Меҳрона 9 Литсейи назди ДМТ 40,5 3
5. Иргашева Мунира 9 Литсейи № 2 40 3
6. Мадалиева Дилноза 9 Гимназияи № 74 40 3
7. Аминзода Ҷовидон 9 Литсейи Душанбе 39
8. Ғаюрова Фарида 9 Литсейи назди ДМТ 38,5
9. Ғафуров Беҳрўз 9 Гим. Тоҷикистон 12,5
10. Зикирова Нилуфар 9 Литсейи Душанбе 12,5
11. Ҷабборов Абдукарим 9 Литсейи назди ДМТ 11,5
12. Султонова Шоҳина 9 Литсейи Тиҷорат 9,5
13. Ҷаборова Суман 9 Гимназияи №9 8,5
14. Рашидӣ Фархунда 9 Литсейи №1 8,5
15. Мусавирова Нисо 9 Литсейи №1 6
16. Наҷмиддинова Паймона 9 Ҳиммат 2,5
17. Буриев Азамат 9 Литсейи №1 --
18. Давлатова Дилноза 9 Гимназияи Кафолат --

Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони давлатӣ»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Зоирова Нигора 10 МТМУ №21 48 1
2. Абринаи Равшан 10 МТМУ№56 45 2
3. Аминова Умеда 10 МТМУ №21 44 2
4. Мирова Муҳаббат 10 МТМУ №8 42,5 3
5. Раҷабова Дилноза 10 МТМУ№92 42 3
6. Ҳусейнзода Замира 10 МТМУ №1 42 3
7. Сабурова С 10 МТМУ №28 37,5
8. Бекова Рисолат 10 МТМУ№56 37
9. Заробов Салимҷон 10 МТМУ №24 36,5
10. Меҳронаи Шомезода 10 МТМУ №8 36,5
11. Джумаев Зоир 10 МТМУ №16 29,5
12. Давлатова Сабина 10 МТМУ №21 13,5
13. Сабринаи Нурулло 10 МТМУ №42 12
14. Гафурова Ш 10 МТМУ №28 10
15. Мадумаров Иқбол 10 МТМУ №42 --
16. Мирсаидов Далер 10 МТМУ №14 РТСУ --
17. Халимова Нозанин 10 МТМУ №28 --
18. Шарипова Зумрат 10 МТМУ№54 --

Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони давлатӣ»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Ализода Муҳаммадҳусейн 10 Л.И.Президентӣ 56 1
2. Саиднасуллоева Шамила 10 Гимназияи № 74 53 2
3. Баротова Марям 10 Л.И.Президентӣ 52 2
4. Баҳриддинова Манижа 10 Литсей №2 50 3
5. Ёрмадов  Рустам 10 Литсейи Тиҷорат 47 3
6. Садирова Ҷонона 10 Литсей №2 47 3
7. Бобоҷонова Дилноза 10 Литсей №2 46 3
8. Баҳодурзода Парвона 10 Литсейи Тиҷорат 44,5
9. Ансорӣ Меҳрона 10 Гим. Тоҷикистон 41
10. Қодиров Сайдамир 10 Литсей №2 40,5
11. Шоҳимардонов Суҳроб 10 Литсейи назди ДМТ 40
12. Искандарзода Зиннатшоҳ 10 Литсейи Душанбе 38,5
13. Шамсов Шоҳин 10 Литсейи назди ДМТ 37
14. Мамадалиева Фарзона 10 Литсейи №1 36,5
15. Ҷураева Шукрона 10 Литсейи №1 36
16. Кушоков Ромез 10 Литсейи назди МГУ 33,5
17. Абдулхайров Беҳрӯз 10 Литсейи Душанбе 11,5
18. Пирова Нозофарин 10 Литсейи №1 11,5
19. Тошев Алиджон 10 Литсейи назди МГУ 10,5
20. Абдуллозода Амин 10 Л.И.Президентӣ 9,5
21. Каримова Озода 10 М.Байналмилалӣ 9,5
22. Азимов Шафқат 10 Гим. Тоҷикистон --
23. Воҳидзода Воҳид 10 Литсейи назди ДМТ --
24. Қурбонова Анора 10 Гим. Тоҷикистон --

Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони давлатӣ»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Раджабова Нигора 11 МТМУ № 92 60 1
2. Одинаева Нушофарин 11 МТМУ №16 52,5 2
3. Авезова Зебо 11 МТМУ № 54 50 3
4.  Қутбиддинов Лутфулло 11 МТМУ №8 45 3
5. Санъатзода Ромиш 11 МТМУ № 56 42,5
6. Низомов Ш 11 МТМУ №28 41
7. Кабутов Гулсимо 11 МТМУ №42 38,5
8. Турсунов Идибек 11 МТМУ №21 38,5
9. Хушвахтова Дилноза 11 МТМУ №42 38,5
10. Захриддинов Бахтовар 11 МТМУ №21 37
11. Назаров Шерхан 11 МТМУ №21 36,5
12. Бобиева Меҳрафзун 11 МТМУ №32 36
13. Ҳотами Сино 11 МТМУ №1 36
14. Мафтунаи З 11 МТМУ №28 35,5
15. Искандаров Шуҷоъ 11 МТМУ №1 35
16. Фархундаи Валӣ 11 МТМУ №20 35
17. Раҳматуллозода Фарҳод 11 МТМУ № 66 33
18. Шодиев Комрон 11 МТМУ №1 11,5
19. Иброҳимзода Шоҳгуна 11 МТМУ №8 10

Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони давлатӣ»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Шабнами Абдулло 11 Л.И.Президентӣ 54 1
2. Салоҳидинзода Ҳумоюн 11 Литсейи №2 49,5 2
3. Назарзода Зарина 11 Литсейи №1 47,5 3
4. Рустамова Гулноза 11 Л.И.Президентӣ 45,5 3
5. Пардаев Сайёд 11 Гимназияи №9 41,5
6. ҲисайноваҶаҳонноз 11 Литсейи №1 39,5
7. Муродова Шамина 11 Литсейи назди МГУ 37,5
8. Ҳусайнова Шукрона 11 Литсейи Душанбе 37,5
9. Назарова Таманно 11 М.Б.Президентӣ 35,5
10. Наботова Нигора 11 Литсейи Душанбе 12
11. Раҳимова  Ҷонона 11 Гимназияи № 74 11,5
12. Ҳайдарова Таманно 11 Гимназияи № 74 11,5
 
ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.