Душанбе 11.01.2019

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе


Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (даставӣ-наврасон) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ  аз фанни «Забон ва адабиёти рус»

 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Аҳророва Мунавара 8 МТМУ №8 53,5 1
2. Авғонова Нигина 8 МТМУ №8 52 2
3. Кадырова Самира 7 Литсейи № 2 50 3
4. Ганиева Мая 8 МТМУ №8 48 3
5. Гариева Диана 8 Л.И.Президентӣ 47,5
6. Шарипов Рахмонали 8 Л.И.Президентӣ 47
7. Рустамов Искандар 8 Литсейи Техникӣ 46,5
8. Мамадатоева Ясмина 8 Л.И.Президентӣ 46
9. Судурова Мадина 8 МТМУ №21 45,5
10. Игамбердыева Самира 7 Хотам ва Пв 45
11. Гордиенко Анастастасия 8 МТМУ №42 44,5
12. Джавидов Сухайло 8 МТМУ №8 42
13. Молочная Катя 8 Гимназияи №74 40
14. Ким Андрей 7 Литсейи Душанбе 39,5
15. Мамадмусоева Асмина 7 Хотам ва Пв 39,5
16. Ходжаева Муниса Литсейи МГУ 36
17. Аниса Алимкул 7 Литсейи № 2 34
18. Караева Дженет 6 Литсейи № 2 32
19. Ахмедова Шарофат 7 МТМУ №78 3,5
20. Абдукодирзода Мухсин 6 Литсейи Сохибкори 2,5
21. Ҷамилова Рухшона 7 Литсейи ДМТ -

Натиҷа  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забон ва адабиёти рус»
 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
22. Позднякова Диана 9 МТМУ №6 Ф.Р. 43 1
23. Григорова Даря 9 МТМУ№56 36,5 2
24. Василева Эрика 9 МТМУ №8 35,5 2
25. Суфизода Шукрона 9 МТМУ№54 34,5 3
26. Кимсанова Исмина 9 МТМУ №16 34 3
27. Саидбеков Далер 9 МТМУ№56 33,5 3
28. Зоиров Султон 9 МТМУ №21 6
29. Гуломасейнова К 9 МТМУ №28 5,5
30. Иброхимов Суруш 9 МТМУ №42 5,5
31. Лоренц Ясмина 9 МТМУ №14 РТСУ 5
32. Назаров А 9 МТМУ №28 5
33. Шонасратова З 9 МТМУ №42 5
34. Саймудинова Аниса 9 МТМУ №8 4,5
35. Исмоилова Мадина 9 МТМУ №78 3
36. Бахмалова Аниса 9 МТМУ№54 1,5
37. Ахмедова Мафтуна 9 МТМУ №22 1
38. Анварова Садия 9 МТМУ №14 РТСУ --
39. Мироҷиева Амина 9 МТМУ№32 --
40. Ҳамроева Шукрона 9 МТМУ №20 --
 
Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забон ва адабиёти рус»
 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Ибрагимова Нозанин 9 Гимназияи Кафолат 48 1
2. Нури Сафар 9 Гимназияи Кафолат 39,5 2
3. Бахти Анаис 9 Литсейи №1 38 3
4. Саъдуллаева Сабрина 9 Литсейи №1 38 3
5. Фармонова Бону 9 Гимназияи № 74 35,5 3
6. Рашидова Этерия 9 Гимназияи № 74 35 3
7. Миляшинская Камила 9 Л.И.Президентӣ 34,5 3
8. Фарзонаи Соҳибназар 9 Гим.Тоҷикистон 30
9. Маджидов Алишер 9 Гимназияи Кафолат 29
10. Пирназарова К 9 Гимназияи Кафолат 8
11. Хайриддинова Амина 9 Гимназияи Кафолат 7
12. Бобоев Даврон 9 Литсейи Душанбе 5,5
13. Эргашева Мавзуна 9 Литсейи Душанбе 5,5
14. Гафаров Акбар 9 Гимназияи № 74 5
15. Ансори Тахсинхон 9 Литсейи Тиҷорат 4,5
16. Ҳодиев Муҳамад 9 Литсейи назди ДМТ 3,5
17. Ахмадбекова Нодира 9 Литсейи №1 --
18. Жамолиддинова  Фараҳноз 9 Литсейи техникӣ --
19. Саидова Субҳия 9 Литсей №2 --
   
Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забон ва адабиёти рус»
 
 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Алжабаева Анастасия 10 МТМУ №16 48 1
2. Камбарова Карина 10 МТМУ №42 41,5 2
3. Турсуматова Шабнам 10 МТМУ №1 40 3
4. Мирсаидов Далер  10 МТМУ №14 РТСУ 39 3
5. Нуриддинова Азиза 10 МТМУ №1 37 3
6. Бобиева Томирис 10 МТМУ №21 29
7. Бройко Виктория 10 МТМУ №42 28,5
8. Убайдуллоева Дилноза 10 МТМУ№56 27
9. Акрами Дилнозхон 10 МТМУ №6 Ф.Р. 6
10. Каримов Амон 10 МТМУ №1 4,5
11. Хохлова Настья 10 МТМУ №20 4
12. Исломова Ш 10 МТМУ №28 3
13. Шокирова Тамкина 10 МТМУ№90 3
14. Рахматуллоев 10 МТМУ №28 2,5
15. Дододжонова Азиза 10 МТМУ №42 2
16. Ҳакимова Миҷгона 10 МТМУ№54 2
17. Нозимова Амина 10 МТМУ№66 --
18. Одинаева С 10 МТМУ №28 --
19. Рабиева Фарида 10 МТМУ№54 --

Нати
ҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забон ва адабиёти рус»
 
 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Исмоилова Меҳрона 10 Л.И.Президентӣ 41,5 1
2. Царёв Темур 10 Л.И.Президентӣ 41 1
3. Давлатова Дилангез 10 Литсейи назди МГУ 37,5 2
4. Саидова Ясмин 10 Литсейи назди МГУ 36 2
5. Мирсаидова Манижа 10 Гимназияи № 74 32 3
6. Латифи Ормон 10 Литсейи техникӣ 29,5
7. Музафарова Шоиста 10 Литсей №2 28,5
8. Ҳақбердиева Мадина 10 Литсейи Душанбе 28,5
9. Изотова Нушофарин 10 Литсейи Тиҷорат 27
10. Урунбекова Башорат 10 Литсей №2 27
11. Гоибов Сарбоз 10 Литсейи 1 5,5
12. Мирзохонова Суман 10 Литсейи назди ДМТ 5
13. Ҳусайнова М 10 Литсейи Душанбе 3,5
14. Саидшарапова Аниса 10 Гимназияи № 74 3,5
15. УсмоноваТахмина 10 Литсейи Душанбе 3,5
16. Мамаджанов Азиз 10 Литсейи назди МГУ --
17. Одинаева Дилон 10 Литсейи техникӣ --
18. Саъдуллоева Муҳаббат 10 Ҳотам  ва П.В --

Нати
ҷа даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забон ва адабиёти рус»
 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Шукурова Манижа 11 МТМУ №8 45,5 1
2. Рахимова Аниса 11 МТМУ №14 РТСУ 41,5 2
3. Асраркулова Валерия 11 МТМУ №32 38,5 3
4. Набиева Парвина 11 МТМУ №21 34 3
5. Исмаилова Нигора 11 МТМУ № 28 32,5
6. Зайнутдинова Маҳина 11 МТМУ №8 32
7. Гончарова Татьяна 11 МТМУ №6 Ф.Р. 31
8. Азонов Алишер 11 МТМУ №8 29
9. Буцай  Екатерина 11 МТМУ №6 Ф.Р. 28,5
10. Убайдова Томирис 11 МТМУ № 54 28,5
11. Джаборова Далила 11 МТМУ № 56 28
12. Қурбонова Қурбонгул 11 МТМУ № 66 27,5
13. Рузиева Муниса 11 МТМУ № 28 27
14. Хушвахтова Рухшона 11 МТМУ № 78 3,5
15. Курбанова Шахноза 11 МТМУ № 78 2,5
16. Раҳмонова Алёна 11 МТМУ №21 2,5
17. Неъматова  Маҳина 11 МТМУ № 42 --
18. Яромиленко Екатерина 11 МТМУ №1 --
  
Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ  аз фанни «Забон ва адабиёти рус»
 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Ёрмахмедов Тимур 11 Гимназияи №74 52,5 1
2. Холова Зухра 11 Литсейи №1 49 2
3. Хамдамов Фарзом 11 Гимназияи №74 34 3
4. Шакирова Динара 11 Гимназияи №74 32 3
5. Бердникова Милана 11 Л.И.Президентӣ 29,5
6. Неъматова Шавқия 11 Литсейи №2 28,5
7. Сеничева Анастасия 11 Литсейи Душанбе 28,5
8. Исхакова Хубон 11 Литсейи назди МГУ 28,5
9. Ҳасанов Сиёвуш 11 Литсейи ТТ 5,5
10. Қурбонов  Рустам 11 Литсейи ТТ 5
11. Додоматзода Ануша 11 Литсейи Душанбе 3,5
12. Азиззода Алиакбар 11 “Ҳотам ва ПВ” --
13. Мақсудов Шоҳрух 11 “Ҳотам ва ПВ” --
14. Сафарова  Жасмин 11 Литсейи Душанбе --
15. Маҳмадалиева Манижа 11 Г.Тоҷикистон --
 
 
ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.