Душанбе 11.01.2019

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе
Даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрии) фаннии хонандагони муассисаҳои таълимии шаҳри Душанбе


Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи  (даставӣ-наврасон)фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони русӣ»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Наҷмудинова Маҳина 8 М.Б.Президентӣ 49,5 1
2. Ҷамолзода Азиза 7 МТМУ №2 41,5 2
3. Камилаи Парвиз 7 МТМУ №70 38,5 3
4. Салимова Шаҳноза 8 Гимназияи № 1 38,5 3
5. Бобоҷонова Рухшона 8 Л.И.Президентӣ 38
6. Хабибуллоева Дилноза 7 Литсейи Сохибкорӣ 38
7. Зиёева Адиба 7 Гимназияи № 1 37,5
8. Наҷмидинова Муниса 7 Гимназияи №2 37,5
9. Моҳҷабини Манучеҳр 8 Гимназияи Иқтисодӣ 37,5
10. Илҳомова Азиза 8 Гимназияи № 1 37
11. Рабиева Фарзона 8 Литсейи Раҳнамо 37
12. Ғоибова Омина 8 Литсейи № 2 36,5
13. Дадабаев Азиз 8 “Хотам ва ПВ” 36
14. Шеров Эмомали 8 МТМУ №78 36
15. Боқиев Анвар 8 Литсейи № 2 35,5
16. Ашурова Меҳрангез 8 Гимназияи № 53 33,5
17. Нурова Зуҳро 8 Л.И.Президентӣ 33
18. Сафарзода Моҳира 8 Гимназияи № 1 32,5
19. Деҳотӣ Насима 8 ЛБХБ 31
20. Исмонзода Абубакр 8 ЛБХБИ 26
21. Раҳмонова Дилноза 8 МТМУ №70 7,5
22. Давлатова Мадина 7 МТМУ №17 6,5
23. Одинаева Муниса 8 Литсейи № 2 6
24. Ғафурзода Гесу 5 МТМУ №77 2,5
25. Мамадмусоева Ясмина 7 “Хотам ва ПВ” --
26. Озодхонзода Рустам 8 М.Б.Президентӣ --
27. Ҳомидов    Баҳром 8 М.Б.Президентӣ --

Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ  аз фанни «Забони русӣ»

 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
28. Ҳасанова Ҳангома 9 МТМУ№90 38,5 1
29. Махсумова Шахноза 9 МТМУ №42 38 2
30. Хуршедзода Фараҳноз 9 МТМУ №55 38 2
31. Зуҳали Иброҳимзода 9 МТМУ №18 36 3
32. Самиева Хуршеда 9 МТМУ №49 33,5 3
33. Бободжонова Мубина 9 МТМУ №35 31,5
34. Исоева Зариан 9 МТМУ №100 31,5
35. Маърупова Нилуфар 9 МТМУ №31 31
36. Маруфова Мавлуда 9 МТМУ №10 30
37. Шарипова  Адиба 9 МТМУ №77 29
38. Меҳронаи Амирбек 9 МТМУ №3 8
39. Меҳрангези Тоҳир 9 МТМУ№57 5,5
40. Игамбердиева Мафтуна 9 МТМУ №29 5
41. Нозимова Мавлуда 9 МТМУ№67 4,5
42. Фарзонаи Халимҷон 9 МТМУ№19 4
43. Орифиён Суман 9 МТМУ№33 --
44. Раҳимдодов Олим 9 МТМУ №24 --
45. Симаҳина София 9 МТМУ№96 --

Нати
ҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони русӣ»
 
Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Ашурматова Амина 9 ЛБХБИ 42,5 1
2. Исматуллозода Я 9 Гимназияи Кафолат 41,5 2
3. Исаева Амина 9 Гимназияи Кафолат 39 3
4. Маҳмадализода Фарида 9 Л.И.Президентӣ 38 3
5. Назарова Амина 9 М.Б.Президентӣ 38 3
6. Раҳимова Ҳусноро 9 Л.И.Президентӣ 38 3
7. Самадова Омина 9 Гимназияи № 74 38 3
8. Аджиджимил София 9 ЛБХБ 37,5
9. Латипова Парвона 9 Л.И.Президентӣ 37
10. Шохева Нилуфар 9 ЛБХБИ 37
11. Имомозода Паймона 9 Гимназияи №2 35
12. Ходжаева Дилангез 9 Литсейи Душанбе 33,5
13. Муқимов Миродил 9 М.Б.Президентӣ 32
14. Мамадраҳимова Ҳалима 9 Гимназияи Иқтисодӣ 31,5
15. Абдуллоева Муниса 9 Гимназияи №2 30
16. Абдуллоев Комрон 9 Литсейи Душанбе 8
17. Ҷаҳоноро А 9 Гимназияи Ҳиммат 7,5
18. Ҳамроева Маҳина 9 ЛБХБ 6
19. Таѓоев Эмоминддин 9 Литсейи назди ДМТ 5
20. Фараҳнози Ҷурахонзода 9 Гимназияи Кафолат 4,5
21. Салимова Манижа 9 Гим. Тоҷикистон 3,5
22. Исломиддинзода  Ҳалима 9 Л.Б.Х.Б --
23. Одинаев Саддам 9 ЛБХБ --

Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони русӣ»  

 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Амрихудоева Комила 10 МТМУ №55 51,5 1
2. Назарова Аниса 10 МТМУ №44 43 2
3. Шапиева Зарнигор 10 МТМУ №17 41,5 3
4. Шерова Оиша 10 МТМУ №100 40 3
5. Ҷалилова Сайёра 10 МТМУ №42 39,5 3
6. Мирзоева Жасмина 10 МТМУ №58 34,5
7. Мухторзода Ганҷина 10 МТМУ №34 34
8. Назарзода Манижа 10 МТМУ №4 34
9. Фаёзова Севинҷ 10 МТМУ№91 33
10. Рузиев Манучеҳр 10 МТМУ №30 30
11. Мафтунаи Шамсиддин 10 МТМУ №51 29
12. Саминаи Умедҷон 10 МТМУ№89 29
13. Атамуҳамедова Нодира 10 МТМУ№92 27,5
14. Ашурова Фаришта 10 МТМУ№45 27,5
15. Синои Рустам 10 МТМУ №52 27,5
16. Муҳараммаи Миралӣ 10 МТМУ №63 3
17. Наврузова Умеда 10 МТМУ №77 3
18. Исупова Дилноза 10 МТМУ №23 --
19. Пулодшонова 10 МТМУ№82 --

  Натиҷаи даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони русӣ»  

 № Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Давлатзода Наргис 10 Г.Кафолат 53 1
2. Бекмурзаев Алишер 10 ЛБХБИ 50,5 2
3. Раджабзода Робия 10 Г.Кафолат 50 2
4. Шерматова Шаҳло 10 Гим.  Тоҷикистон 48,5 3
5. Фирдавси Хайём 10 Л.И.Президентӣ 47 3
6. Ниёзов Масрур 10 Литсейи ҳарбӣ 47 3
7. Нурова Дилрабо 10 Гимназияи № 74 47 3
8. Ашурова Дилшода 10 М.Б.Президентӣ 45,5
9. Каримов Джамшед 10 Литсейи назди ДМТ 45
10. Юсупова Азиза 10 Гим.  Тоҷикистон 43,5
11. Исломиддинзода Ф 10 ЛБХБ 43
12. Эркини Шоҳсанам 10 Литсейи Душанбе 39
13. Ҷалолова Марям 10 ЛБХБ 38,5
14. Ҳусайнов Билол 10 Литсейи Душанбе 35
15. Тошмухамедов Зулол 10 Литсейи Раҳнамо 33,5
16. Сангова Хадиябону 10 Гимназияи № 74 32,5
17. Салимова Шифо 10 Гимназияи №1 32
18. Раҷабова Фирўза 10 Литсейи Раҳнамо 30,5
19. Сафарова Рухмина 10 Гимназияи №2 28,5
20. Давлатов Ардамеҳр 10 Гиназияи №53 --
21. Дустматова Фариза 10 ЛБХБ --
22. Музаффарова Марьям 10 ЛБХБИ --
23. Парисои Синодухт 10 Литсейи Раҳнамо --

  Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони русӣ»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Мавлонова Махфуза 11 МТМУ №55 40,5 1
2. Тавакалова Мадина 11 МТМУ №51 40,5 1
3. Бобоҷонова Маҳина 11 МТМУ №35 34,5 2
4. Пирматова Шаҳзода 11 МТМУ №8 34 3
5. Мирзоев Маъруф 11 МТМУ №37 33,5
6. Нозирҷонзода Нурафрӯз 11 МТМУ №24 31,5
7. Ҳотамова Шукрона 11 МТМУ №15 30
8. Аҳтамова Мафтуна 11 МТМУ №37 29,5
9. Зулфияи Тағоймурод 11 МТМУ №72 4,5
10. Қаландарова Омина 11 МТМУ №5 4
11. Муборакқадамова Камила 11 МТМУ №42 4
12. Шаҳлои Абдулмумин 11 МТМУ №44 4
13. Муҳамадиева Наргис 11 МТМУ №12 3,5
14. Салимшоева Фуруғ 11 МТМУ №88 2
15. Анарқулова Шукрона 11 МТМУ №82 --
16. Раҳимқулова Сеҳрангез 11 МТМУ №34 --
17. Самандарова Фотима 11 МТМУ №1 --

  Натиҷаи  даври сеюми Олимпиадаи (шаҳрӣ) фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумӣ аз фанни «Забони русӣ»  

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Холи бадастоварда Ҷой
1. Исмоилов Фирдавс 11 М.Б.Президентӣ 48 1
2. Фидоева Камила 11 Гиназияи №53 45 2
3. Ҳоҷиев Валиҷон 11 Гимназияи Кафолат 42,5 3
4. Исозода Мавсима 11 Гимназияи Низомӣ 41 3
5. Зоирова Мадина 11 ЛБХБИ 37
6. Усмона Фируза 11 М.Б.Президентӣ 37
7. Бобохонова Манижа 11 ЛБХБ 36,5
8. Раҳимова Дилангез 11 Литсейи ДМТ 35,5
9. Раҳмонов Шаҳзод 11 М.Б.Президентӣ 35
10. Заробеков Мансур 11 ЛБХБ 34,5
11. Қаландарова Динора 11 Гимназияи №74 33,5
12. ҶаъфароваЗуҳал 11 Литсейи Душанбе 33
13. Азизова Дилноза 11 Гимназияи №2 31,5
14. Мухаммадаминзода Шукрия 11 М.Б.Президентӣ 31,5
15. Тураева Дилноза 11 Литсейи Тиҷорат 30
16. Ахмеджанов Улуѓбек 11 Гимназияи №1 29
17. Файзалиева Саломат 11 Гимназияи №74 28,5
18. Мухиддинов Тимур 11 М.Б.Президентӣ 5
19. Раджабова Нозанин 11 Литсейи Раҳнамо 2
20. Ғафуров Сомон 11 Лит. ҳарбӣ --
21. Саидов Фаррух 11 ЛБХБ --
 

ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.