Душанбе 28.01.2021

Рӯзҳои корӣ: 08:00 - 16:00
Шанбе 08:00 - 15:00
Суроғаи мо: ш. Душанбе н. Исмоили Сомонӣ
МРИ | Рақамҳо барои тамос: 2278910

0

Шумораи иштирокчиён

0

Чойи 1-юм

0

Чойи 2-юм

0

Чойи 3-юм

0

Шумораи муаллимон
ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ ХОНАНДАГОН БАЙНИ
СИНФҲОИ 9-10

РУЙХАТИ

ИШТИРОКЧИЁНИ ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ ФАННИ «ЗАБОН ВА АДАБИЁТИ ТОҶИК»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Тест Иншо Холи бадастоварда
1. Нозимова Саида Суҳробовна 10 МТМУ №88 Сино 40 45 85
2. Муродова СабринаҶомаҳмадовна 9 МТМУ №33 Сино 38 45 83
3. Сумая Абдулфаёзиддин 10 МТМУ №52 И.Сомонӣ 34 40 74
4. Зиёева Зайнаб Ҷумахоновна 10 МТМУ№5 Фирдавсӣ 28 45 73
5. Маҳмадёрова Меҳрона Бахтиёровна 9 МТМУ №56 Сино 36 35 71
6. Ёрзода Нигина Файзмаҳмад 9 МТМУ №53 И.Сомонӣ 36 35 71
7.   Айёзова Омина  Маҳмудовна 10 МТМУ №91 Сино 30 40 70
8. Хамроева Самира Маҳмудҷоновна 9 МТМУ №16 Шоҳмансур 26 35 61
9. Қаландарова Зебонисо Назаровна 9 МТМУ №35 Шоҳмансур 22 35 57
10. Фарангиси Фирдавс 9 МТМУ№24 Фирдавсӣ 26 30 56
11. Фарзонаи Муқаддам Аброрзода 10 МТМУ№76 Фирдавсӣ 14 40 54
 

РУЙХАТИ

ИШТИРОКЧИЁНИ ДАВРИ ИНТИХОБИИ ОЛИМПИАДАИ ДАСТАВИИ

ХОНАНДАГОН БАЙНИ СИНФҲОИ 9-10

АЗ ФАННИ «ЗАБОН ВА АДАБИЁТИ ТОҶИК»

Ному насаб Синф Муассисаи  таълимӣ Ноҳия Тест Иншо Холи бадастоварда
1. Сафарзода Моҳира 10 Гимназияи №1 Сино 38 50 88
2. Назарова Ситора Абдулқодировна 10 Гимназияи №1 Сино 46 40 86
3. Олиямои Сайнуриддин 9 Литсейи Президентӣ Сино 42 40 82
4. Собирова Ҳуснбону  Ғайратовна 9 Литсейи №3 И.Сомонӣ 40 40 80
5. Баротзода Раббонӣ  Равшан 9 Литсейи №2 Сино 32 45 77
6. Абдураҳмонова Муҳайё Абдулвоҳидовна 9 ЛБХБИ Фирдавсӣ 34 35 69
7. Сафарова Зеналмо Саидаҳмадовна 9 Литсейи №3 И.Сомонӣ 32 35 67
8. Абдураҳмонова Сафармо 10 Лит.Соҳибкорӣ Фирдавсӣ 34 30 64
9. Назарзода Мадина Тоҳир 9 Литсейи Президентӣ Сино 26 35 61
10. Ҷӯраева Дилноза Садриддиновна 10 Литсейи №3 И.Сомонӣ 18 35 53
11. Ҳалимова Адиба Зафарҷоновна 9 Гимназияи №2 Шоҳмансур 20 30 50
12. Сафарзода Дилноза 10 Гим.Низомӣ И.Сомонӣ 10 30 40
13. Бобоева Омина Сайдалиевна 10 Гимназияи №1 Сино 22 15 37
14. Мирвайсова Сарвиноз Мамурҷоновна 10 Литсейи №2 Сино 20 15 35
15. Ғайратова Манижа Саидҷалоловна 9 Гимназияи Ҳиммат Фирдавсӣ 16 15 31
16. Ҷумъаева Зайнаб Ҷонибековна 10 Литсейи  хусусии  “Эҳсон” Фирдавсӣ наомад
 

ҲАМАИ ҲУҚУҚҲО МАҲФУЗ АСТ.